ТЕЛ: (044) 364-19-67 (050) 353-78-98 (050) 410-32-13
Головна - Новини - Як Alucobond дотримується суворих будівельних стандартів
Новини

Як Alucobond дотримується суворих будівельних стандартів

Алюмінієвий композитний матеріал Alucobond® вже більше 40-а років використовується для зовнішніх облицювальних виробів на ринку будівельних конструкцій. Протягом усіх років він залишається на передовиці будівельних розробок. Проте, національні й міжнародні будівельні норми останнім часом кидають виклик будівельному ринку.

Зростаючий попит на високоефективні і енергоефективні будівлі привів до еволюції конструкцій каркасних будинків, які включають в себе:

  • довговічність;
  • тепловий захист;
  • захист від погодних умов.

Будинки тепер повинні відповідати суворим енергетичним нормам, що призвело до системного підходу проектування компонентів оболонки будівлі. Проблеми пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності суттєво вплинули на розробку пожежних норм і останніх оновлень Міжнародного будівельного кодексу (IBC). Багато що залежить від правильного використання матеріалів і систем, коли мова йде про фасад будівлі та алюмінієві панелі.

У чому різниця між Alucobond PE і Alucobond PLUS

Alucobond PE та Alucobond PLUSAlucobond® представлений на ринку двома типами основних продуктів:

  • стандартним поліетиленом (PE);
  • антипиреном Plus.

Ці лінії продуктів зазвичай відрізняються один від одного в складі наповнювача. Вимоги до продуктивності для вибору одного з типів в першу чергу залежать від безлічі норм і умов. Вибір правильного алюмінієвого композитного матеріалу для пом'якшення ризику пожежі не простий. Найбільш часто задається питання - це який вибрати матеріал для наповнювача.

Alucobond все ще виробляє алюмінієвий композитний матеріал з поліетиленовим наповнювачем. На ринку все ще затребуваний Alucobond PE, і при правильному застосуванні він добре працює. Малоповерхові будівлі або автосалони несуть найнижчі ризики, тому це приклади структур, яким не обов'язкові строгі вимоги до захисту від вогню.

У 2012 року було встановлено критерії, що визначають, коли має використовуватися стандартне ядро ​​або вогнезахисне ядро ​​наповнювача. Коли умови будівництва знаходяться в межах обмежень - можна використовувати стандартний матеріал наповнювача. Якщо ці умови при встановленні виходять за межі деяких обмежень, то повинен використовуватися вогнезахисний наповнювач. Рамки цих обмежень визначаються низкою конкретних тестів продуктивності за визначенням допустимого використання, включаючи кілька тестів Американського стандарту випробувань (ASTM), а також проміжне випробування на вогнестійкість і метод випробувань на вогнестійкість для оцінки поширення вогню для зовнішніх несучих стін з горючими компонентами. Цей суворий тест також приймається багатьма юрисдикціями в світі. В результаті Alucobond успішно протестував безліч конфігурацій настінних збірок для задоволення потреб архітекторів, власників будівель або підрядників.

Еволюція вогнестійкості алюмінієвих композитних матеріалів (АКМ)

еволюція акмСуворі вимоги щодо протипожежного захисту в поєднанні з енергетичними нормами значно змінили спосіб проектування стінових панелей.

В даний час надзвичайно важлива вогнестійкість систем алюмінієвого композитного матеріалу (АКМ) на фасаді будівлі. Здатність системи AКM пом'якшити ризик від пожежі, набуває все більшого значення, оскільки при проектуванні ставлять цілі забезпечення стійкості і енергоефективності. Тепер при будівництві, панелі фасаду повинні реагувати на тепло, повітря і воду протягом усього терміну служби будівлі.

Проте, не всі AКM виготовляються з використанням вогнестійкого наповнювача. І в багатьох країнах ці обмеження відносно нові і не застосовуються до раніше побудованих будівель. Жорсткі правила, що стосуються ефективності опору вогню, були встановлені не так давно в 2012 році, а потім знову в 2013 році. Однак складною проблемою є спадщина: багато хто може не дотримуватися нововведення, оскільки вони були створені до нових правил. Відзначимо, що Alucobond® протягом багатьох років для AКM впроваджує заходи обережності.

Оскільки очікування щодо підвищення продуктивності, терміну служби і безпеки і здоров'я людей продовжують рости, Alucobond займається наданням додаткових можливостей поліпшення якості. Alucobond® також співпрацює з фахівцями галузі щодо захисту від пожежі. Ця команда готує групу питань з проблем проектування, що дозволяє зрозуміти потреби архітектурного співтовариства, інженерів пожежної охорони і випробувальних приміщень.

18.10.2018
Друкувати