ТЕЛ: (044) 364-19-67 (050) 353-78-98 (050) 410-32-13
Головна - Новини - Найкрасивіші нові будови світу
Новини

Найкрасивіші нові будови світу

Архітектурні шедеври, які змінять ваше уявлення про те, як повинні виглядати будинки

Щороку в світі зводять сотні нічим не примітних будівель. На щастя, є й інші – ті, що привертають погляд і змушують перехожих обернутися. Ось 13 недавно створених архітектурних шедеврів. Серед них храми, комерційна нерухомість, житлові приміщення й заклади освіти. Кожен проектунікальний.

Відкритий в кінці 2014 року в Південному Брісбені, Австралія, дитячий госпіталь Lady Cilento привертає погляди своїм зеленим рейковим фасадом і коробкообразним екстер’єром.

На відвідувачів чекає унікальне видовище: в головному атріумі з кожного поверху звисають штучні дерева.

Справжня рослинність розмістилася на даху. Тут можна прогулятися або посидіти на сонечку.

Екоархітектура навряд чи стане набагато «зеленішою», ніж хмарочоси Bosco Verticale («Вертикальний ліс»), побудовані в Мілані в середини 2015–го.

У минулому році на конкурсі Emporis Skyscraper хмарочоси посіли друге місце. На їх стінах росте понад 700 дерев і 90 видів рослин.

Інший призер – будівля Interlaced Building, зведена в Сінгапурі. На всесвітньому фестивалі архітектури в 2015-му вона завоювала перший приз і була визнана Світовою будівлею року.

Нагромадження шестигранників, що з нагадують взуттєві коробки, створило унікальну атмосферу житлового комплексу з великою кількістю затишних куточків.

Є й просто красиві дизайни, як Ribbon Chapel («Стрічкова капела»), побудована в Японії. Вона відкрилася трохи більше року тому.

Всесвітній фестиваль архітектури також відзначив нещодавно відремонтований стадіон San Memés в Біскайській затоці, Іспанія. Стадіон був побудований 100 років тому, його реконструкція завершилася в 2013 році.

Деякі будівлі не потребують представлення. Щоб оцінити їх елегантність, достатньо одного погляду. Міжнародна школа Ivy Bound в Бангкоку, Таїланд.

Те ж саме можна сказати про ортопедичну клініку Hitachino в Ібаракі, Японія. Її будівництво було завершено в 2014 році.

Довгі, покриті білою «павутиною» стіни викликають запаморочення, якщо дивитися на них занадто довго.

Повністю скляна штаб–квартира Microsoft в Копенгагені, Данія, відкрита на початку 2016- го,ілюструє, як важливо повертатися до основ.

Інтер’єр складається зі спільних робочих зон, прозорих конференц–залів і великого простору,який дозволяє думкам вільно «рухатися».

Іноді красу можна зустріти в зовсім несподіваному місці, як у випадку з Maggie’s Centre,захованого в лісовому районі Оксфорду, Великобританія. Будівництво будівлі завершилося в2014 році.

Благодійний центр по боротьбі з раком допомагає людям брати активнішу участь у власному лікуванні, пропонуючи емоційну і практичну підтримку.

Будинки можуть бути пов’язані з природним середовищем, як Pound Ridge House в Паунд Рідж, Нью–Йорк (2014 року).

Ззовні будівля майже невидима завдяки дзеркальним стінам. Розглядіти її можна тільки вночі,коли увімкнене світло, – вікна стають прозорими.

За словами архітекторів, матеріали будинку дозволяють запасати велику кількість енергії в сонячні зимові дні, допомагаючи зігріти будинок, а вентиляція дає можливість остудити будівлю в теплу пору року.

У певному сенсі церква Light of Life в Південній Кореї, побудована в 2014 році, об’єднує в собі всі перераховані вище архітектурні рішення: пишна, значна, скляна ззовні…

...але всередині вона виглядає зовсім інакше.

Джерело: thekievtimes.ua

 

16.02.2016
Друкувати