ТЕЛ: (044) 364-19-67 (050) 353-78-98 (050) 410-32-13
Головна - Новини - Новий сайт Інжинірингової компанії «Алютал»: актуально, інформативно, а найголовніше – професіонально!
Новини

Новий сайт Інжинірингової компанії «Алютал»: актуально, інформативно, а найголовніше – професіонально!

Наш новий сайт – сучасний, зручний майданчик для отримання актуальної спеціалізованої інформації, професійного спілкування та обміну думками.

Перевагою сайту ІК «АЛЮТАЛ» є не лише сучасний та стильний дизайн, розроблений для якнайкомфортнішого сприйняття інформації. Тут компактно, у зручній формі подано інформацію щодо напрямків діяльності Інжинірингової компанії «Алютал», про послуги, що надаються, продукти, що пропонується та про ціни (розділи «Про компанію», «Матеріали», «Прайси/Каталоги»).

На новому сайті Ви можете дізнатися про наших партнерів та їх новинки, про новини та тенденції галузі у світовому масштабі, про успіхи та новинки вітчизняної будівельної індустрії.

У «Галереї» – портфоліо проектів ІК «Алютал» та її іноземних партнерів.

Відвідуючи наш сайт, Ви постійно матимете оперативну інформацію про події, що відбуваються на ринку облицювальних матеріалів.

У розділі «Акції» –дізнавайтеся про всі рекламні акції, заходи та ціни Інжинірингової компанії «Алютал».

Корисною опцією для клієнтів стане інформація щодо актуального комерційного курсу валюти, який враховується під час оформлення рахунків.

Ви матимете змогу ознайомитися з відгуками наших клієнтів та замовників.

Скориставшися послугою зворотного зв’язку, Визможете спілкуватися безпосередньо з фахівцями компанії та отримувати професіональну консультацію за всіма питаннями щодо матеріалів та облицювання будинків та систем кріплення вентильованих фасадів, металоконструкцій та медіафасадів.

Відвідуйте наш сайт – ставайте нашими клієнтами та отримуйте найкраще з пропонованого ринком!

Бажаємо продуктивної та успішної праці!

8.07.2015
Друкувати