ТЕЛ: (044) 364-19-67 (050) 353-78-98 (050) 410-32-13
Головна - Новини - Названо найкращі будівлі цього року
Новини

Названо найкращі будівлі цього року

Журі 27-го Фестивалю світової архітектури (World Architecture Festival) назвали найкращі і красиві будівлі цього року. Це неймовірно престижний фестиваль, який навіть прийнято називати архітектурним «Оскаром». Загалом на розгляд експертам було представлено 338 різних будівель.

У результаті розподілу місць між переможцями перше місце було віддано проекту житлового кварталу Оле Ширена і бюро ОМА. Цей квартал знаходиться в Сінгапурі, він отримав назву The Interlace. Експертів привернув сучасний стиль споруди, а також вдала спроба об'єднати різні будівлі на горизонтальному рівні. Будівля-переможець складається з 6-поверхових блоків і 31 квартири. Тут також знаходиться вся необхідна інфраструктура, зокрема - театр, спортивні зали, басейн, спа-центр, а також ставок і водоспад.

Приз також отримав архітектор Френсіс Джонс Морхен Торп з проектом офісної будівлі Quay Quarter. В якості кращого проекту майбутнього була названо робота Bjarke Ingels Group (Будинок Ванкувера у Ванкувері). Кращим ландшафтним проектом став Парк Янвейжоу в Цзіньхуа, кращим проектом малої архітектури - стадіон Lidingövallen в Лідінге (Швеція). Пропонуємо вам поглянути на всі ці чудові будівлі.

Джерело: https://hronika.info/fotoreportazhi/98346-nazvany-luchshie-zdaniya-etogo-goda-foto.html

 

9.11.2015
Друкувати