ТЕЛ: (044) 364-19-67 (050) 353-78-98 (050) 410-32-13
Головна - Новини - Міжнародний семінар Alpolic 2015 у Туреччині
Новини

Міжнародний семінар Alpolic 2015 у Туреччині

З 1 по 4 жовтня 2015 р. у Туреччині проходив  міжнародний семінар з питань застосування композитного матеріалу у вентильованих фасадах, організований Mitsubishi Plastics.

У заході взяли участь представники понад 30 країн, Україна була  представлена Інжиніринговою Компанією «Алютал». Головним акцентом семинару стали переваги високоякісних  композитних матеріалів у вентильованих фасадах, зокрема панелей Alpolic, а саме: можливості, архітектурні рішення, якість покриття тощо.

О перевагах та можливостях покриття Lumiflon разповів Лионель Шлеззингер з компанії Monopol Colors (Швейцарія), яка постачає покриття Lumiflon для заводу Alpolic  в Німеччині. Також пан Шлеззингер розповів, що Monopol Colors під час виготовлення партії покриття для замовленого матеріалу для зручності замовників частину покриття Lumiflon розміщує в  аэрозольні балончики, що дозволяє зафарбувати  подряпини та інші пошкодження, які можуть виникнути під час експлуатації будинку, на місці, не здійснюючи демонтаж кассети. Це можливе завдяки тому, що покриття Lumiflon застигає вже за кімнатної температури, що неможливе для покриттів PVDF.

З доповіддю виступив також Бруно Пітерс з архітектурної групи Peeters Architect (Бельгія) – він розповів про тенденції в сучасній архітектурі, підходи в проектуванні, про співпрацю з архітекторами тощо.

Досвідом проектування та реалізації проектів поділилася голандська компанія Sorba Projects BV, кожний проект якої можна назвати витвором мистецтва.

Інші учасники семинару також предемонстрували свої проекти. Так, компаниія Al-Tech (Іран) презентувала  кілька масштабних проектів, що реалізуються у Тегерані.

Це далеко не все, що було представлено на семинарі, який став знаковою подією в галузі –  масштабною, дуже змістовною та пізнавальною.

Головне враження від семинару – більшість країн світу зробила значний крок та впевнено рухається вперед  у напрямку реалізації унікальних проектів з застосуванням високоякісних композитних матеріалів у вентильованих фасадах. І семінар, що відбувся,  підтвердив, що приоритет якості – це тренд сучасності і майбутнє за високотехнологічними та якісними рішеннями.

І ми впевнені, що в недалекому майбутньому Україна також буде використовувати досягнення провідних країн в архитектурі, проектуванні та будівництві з застосуванням високоякісних інноваційних матеріалів.

 

8.10.2015
Друкувати