ТЕЛ: (044) 364-19-67 (050) 353-78-98 (050) 410-32-13
Головна - Матеріали - PROFIBOND - фасадні алюмінієві композитні панелі (АКП) - Вартість АКП PROFIBOND
Вартість АКП PROFIBOND
Матеріали

Ціни на алюмінієві композитні панелі PROFIBOND

Гнучка цінова політика завжди дозволяє реагувати нам на зміни ринку. Повірте, звернувшись до нас, Ви знайдете високоякісні матеріали при прийнятних витратах!

завантажити прайс

 

Сучасне життя влаштоване таким чином, що ми намагаємося оточити себе привабливими речами, це стосується і всіляких будівель, споруд. Погодьтеся, приємно дивитись на доглянутий і красивий житловий будинок, офісне приміщення, зали торгових приміщень або на спорудження культурної та історичної цінності.

Алюмінієві композитні панелі, ціни на які доступні сьогодні широкому колу споживача, є оптимальним рішенням при облаштуванні фасаду будь-якої будівлі. Більшість будівельних організацій віддає перевагу саме такому будівельному матеріалу, який ще відрізняється своїми якісними характеристиками. АКП піддаються будь-якій механічній обробці, їх можна склеювати, зварювати, різати, для них також властиво фрезерування і вальцювання. Дані панелі настільки гнучкі, що з їх допомогою можна створити будь-яку архітектурну форму, яка стане втіленням будь-якої дизайнерської задумки.

Багато хто задається питанням, чому саме алюмінієві композитні панелі Київ є кращим облицювальним матеріалом. Відповідь досить проста, даний матеріал володіє рядом переваг, які грають велику роль в будівництві. Панелі є прекрасним звукоізоляційним матеріалом, що важливо для міських квартир і приватних будинків, де рівень шуму дуже високий, а питанню ізоляції приділяється велика увага.

АКП являють собою багатошарову конструкцію, в результаті чого вона не деформується при різких перепадах температури. Під час виробництва панелей використовуються нетоксичні і важкозаймисті матеріали, тому вони вогнестійкі. Зовнішня частина панелей представлена ​​якісним покриттям, яке не піддається корозії.

Незаперечним плюсом даного матеріалу виступає його довговічність і простота в догляді, надійність і доступність, адже алюмінієві композитні панелі, ціни на які цілком демократичні, доступні практично кожному з нас.

Сфера застосування композитних матеріалів широка, вона використовується в різних галузях. Алюмінієві композитні панелі Київ часто застосовуються в якості оздоблювальних матеріалів для фасадів торгових центрів, використовуються вони і в реконструкції будівель і споруд. В якості елементів декору такими панелями обробляють карнизи та балкони, також вони служать обробним матеріалом для внутрішніх стін, з них виробляються рекламні щити. За допомогою АПК оформляються невеликі споруди - автосалони, автозаправки та ін.

В Україні матеріал PROFIBOND FR® відповідає наступним нормам пожежної безпеки:

  • Група горючості - слабогорючий (Г1) по ДСТУ Б.В. 2.7-19-95;
  • Димоутворювальною здатністю - помірна димоутворювальною здатністю за ГОСТ 12.1.044-89;
  • Індекс поширення полум'я - РП-1 за ДСТУ Б В.2.7-70-98 (ГОСТ 30444-97); 

Згідно з висновком Державної санітарно-епідеміологічної експертизи України матеріал PROFIBOND FR® є безпечним для здоров'я людини.

Якість АКП PROFIBOND® підтверджено сертифікатом відповідності УкрСЕПРО.

Докладно дізнатися ціни на алюмінієві композитні панелі Profibond і комплектуючі для навісних вентильованих фасадів та інтер'єрів Ви зможете звернувшись в офіси продажів Інжинірінгової Компанії "Алютал":

тел: (050) 353-78-98, (050) 382-73-50

Докладніше дізнатися ціні на алюмінієві композітні панелі Profibond та комплектуючі для навісніх вентільованіх фасадів та інтер'єрів Ви зможете звернувшісь до офісів продажів "Profibond".