Омбре

Гнучкі алюмінієві панелі ОМБРЕ

«Омбре» – з французської «тінь». 

Дивовижна технологія скульптурної візуалізації, яка виділить ваш інтер’єр або архітектурний фасад серед всіх інших. Поверхня панелі генерує образи завдяки тривимірним пікселям, які запрограмовані на гру зі світлом і тінню.

Можливості її нескінченні – це будь-які фотореалістичні або геометричні візерунки, здатні зробити кожен проект дійсно унікальним шедевром мистецтва.

Приклад застосування Омбре
Приклад застосування Омбре

Омбре розробив художник Родерік Квін, який поєднав мистецтво та науку. Він відкрив новий вимір для зовнішнього та внутрішнього дизайну, створивши тривимірний ефект на плоскій поверхні.

Омбре дозволяє візуалізувати зображення з тінями та ефектами відбиття на поверхні, завдяки отворам на алюмінієвих пластинах зігнуті під певним кутом. Панелі Омбре поставляються на об’єкт в готових до монтажу касетах або пластинах з усіма деталями для навішування.

Матеріали для фасадів – спеціалізація Алютал.

Якщо ви дизайнер або архітектор і прагнете створювати фасади не тільки надійні та безпечні, а ще й справляти незабутні враження і створити власний шедевр-візитівку, тоді ми маємо працювати разом!

Панелі з використанням освітлення
Панелі з використанням освітлення

Для подальшого діалогу надішліть ваш майбутній проект, ми готові підготувати 3D візуалізацію з Омбре, надати зразки матеріалу та всі необхідні сертифікати. Для нас важливі високі результати та довготривале співробітництво!

Завантажити

Отримайте оцінку вартості проекту