ТЕЛ: (044) 364-19-67 (050) 353-78-98 (050) 410-32-13
Головна - Матеріали - ALUCOBOND - фасадні алюмінієві композитні панелі
ALUCOBOND - фасадні алюмінієві композитні панелі
Матеріали

ALUCOBOND

ALUCOBOND виробляє швейцарський концерн ALUSUISSE (Зараз він входить в концерн ALCAN) з 1969 року. Концерн має заводи в Німеччині, США та фабрику в Сінгапурі. У 1997 році у всьому світі продано понад 50000000 кв. м ALUCOBOND. Випускаються дві модифікації цього матеріалу ALUCOBOND і ALUCOBOND А2 (вогнестійкий варіант). У США вогнестійкий матеріал маркується ALUCOBOND 21.

ALUCOBOND - це композитна панель, що складається з двох алюмінієвих захисних зовнішніх аркушів (сплав PERALUMAN-100, EN AW-5005 (АlМg1), H 42, згідно EN 485-2) і пластикової чи високомінералізованої серцевини.

У відповідності зі СНиП 21-01-97 "Пожежна безпека будівель і споруд" та ГОСТ 30244-94, шаруваті матеріали не можуть бути негорючими. І, в той же час, в результаті проведених випробувань за ГОСТ 31251-2003 "Конструкції будівельні. Методи визначення пожежної небезпеки. Стіни зовнішні із зовнішньої сторони", доведено - ALUCOBOND A2 навіть при 1000 ° С повністю виконавши завдання щодо запобігання розповсюдження полум'я навіть без спеціальних вогнезахисних заходів, металевих коробів, виносів відсічок за площину фасаду. Більш того, касети з ALUCOBOND A2, розташовані всього на 20 см вище укосу, залишилися повністю придатні для подальшої експлуатації. Клас КО по ГОСТ 31251-2003 на сам матеріал - кращий тому доказ, аналогів ALUCOBOND A2 на ринку немає.

Потрібно розуміти, що не буває китайського, корейського або узбецького і т.д. алюкобонду. ALUCOBOND - це торгова марка АКП, яка випускаються компанією Alcan Singen. АКП можуть бути різними, але ALUCOBOND - один.

ALUCOBOND класу А2 випускається тільки в Німеччині і тільки під конкретний будівельний об'єкт, складської програми не існує. АКП, схожих з ним по характеристикам, не буває.

Алюмінієві композитні панелі ALUCOBOND ® (Алюкобонд) випускаються з 1969 року і до сьогодні Алюкобонд неперевершений лідер по виробництву алюмінієвих композитних панелей найвищої якості. ALUCOBOND ® це легкий композитний матеріал, що складається з двох листів алюмінію з поліетиленовим або мінеральним наповнювачем всередині.

Розрізняють такі типи панелей марки ALUCOBOND ®:

ALUCOBOND® панелі групи горючості Г4;
ALUCOBOND® plus панелі групи горючості Г1;
ALUCOBOND® A2 A2 панелі групи горючості Г1, але з більш високою вогнестійкістю.
ALUCORE®  

 

Основною функцією фасаду є захист стінових панелей від негативних впливів, атмосферних опадів і механічних пошкоджень, а також додавання будові привабливого зовнішнього вигляду. Для обробки фасаду, при виробництві ремонтних робіт, дуже часто використовуються композитні алюмінієві панелі алюкобонд. Ціни на цей обробний матеріал вельми демократичні, до того ж такі панелі володіють великою кількістю позитивних характеристик.

Композитні алюмінієві панелі відрізняються тривалим терміном експлуатації. Алюкобонд може прослужити на відкритому повітрі близько 50 років. Цей матеріал не схильний до корозії, тому така обробка може застосовуватися у вологому кліматі. Застосування інноваційних технологій і сучасних матеріалів при виробництві алюмінієвих композитних панелей, дозволяє зменшити навантаження на фасадні конструкції, так як мала вага, є ще однією перевагою панелей алюкобонд; ціни на будівництво знижуються за рахунок значних економічних транспортних витрат. Слід зазначити, що в порівнянні зі сталевими панелями, вага алюкобонд менше на 70%, ця перевага знижує вартість його транспортування.

Панелі алюкобонд, представлені великою різноманітністю форм, візерунків та кольорів. Ця обставина дозволяє реалізувати будь-які, дизайнерські ідеї, надавши фасаду оригінальний зовнішній вигляд. Композитні алюмінієві панелі, володіють хорошою вогнестійкістю, особливою міцністю, відмінною звукоізоляцією і антивібраційними властивостями, що дозволяють використовувати для обробки фасадів будівель, розташованих в місцях з підвищеним рівнем шуму, саме алюкобонд; ціни на дані панелі відносно невисокі, а тому алюмінієві композитні панелі дуже популярні в усьому Світ.