ТЕЛ: (044) 364-19-67 (050) 353-78-98 (050) 410-32-13
Головна - Матеріали - ALPOLIC - фасадні алюмінієві композитні панелі (АКП)
ALPOLIC - фасадні алюмінієві композитні панелі (АКП)
Матеріали

 

 

Завантажити каталог ALPOLIC

Завантажити палітру кольорів ALPOLIC

Алюмінієві композитні панелі ALPOLIC (загальна інформація)

Алюмінієві композитні панелі ALPOLIC виробляє корпорація Mitsubishi Plastics Inc., яка входить до складу концерну Mitsubishi Group. Панелі цієї торгової марки присутні на світовому ринку понад 40 років. Mitsubishi Plastics Inc. випускає дві модифікації цього матеріалу: ALPOLIC/fr (слабогорючий) і ALPOLIC А2 (вогнестійкий варіант).

ALPOLIC - це композитна панель для навісних вентильованих фасадів, що складається з двох алюмінієвих листів товщиною 0,5 мм (сплав EN AW-3105 (AlMn0, 5Mg0, 5), термообробка Н14, згідно EN 485-2) і мінералізованої або високомінералізованої серцевини.

Виробництво композитних панелей ALPOLIC було розпочато в 1971 році, і на сьогодні ALPOLIC є одним з лідерів на ринку композитних панелей із заводами, розташованими в Японії і США. Додатково сформовано складські запаси ALPOLIC в Туреччині та Голландії, що дозволяє скоротити терміни поставки матеріалу до України.

Розрізняють такі типи панелей марки ALPOLIC:

 ALPOLIC/fr

панелі групи горючості Г1

 ціна: від 45 EUR/м2

 ALPOLIC A2 

 панелі групи горючості Г1, але з більш високою вогнестійкістю 

 

 Вогнестійкість типів панелей марки ALPOLIC

 Матеріал наповнювача

ALPOLIC/FR

ALPOLIC A2

 Кількість негорючих елементів в  наповнювачі

>70%

>90%

 Пожежна класифікація

Євроклас В
(EN 13501-01:2007)

Євроклас А2
(EN 13501-01:2007)


Однією з особливостей композитних панелей є декоративне покриття лицьового боку. ALPOLIC покривається високоякісною фторвуглецевою фарбою на основі LUMIFLON, розробленою компанією Asahi Glass, яка також входить до складу концерну Mitsubishi Group, - це розчинний фторполімер, використовуваний у покриттях, який має одне з найбільш важливих переваг фторпохідних - чудова стійкість до негативного впливу зовнішнього середовища. 

За результатами випробувань, проведеним компанією Asahi Glass, після 8000 годин агресивного впливу, що відповідає 20 рокам експлуатації матеріалу у нормальних погодних умовах, збереження глянцю склало 80%.

Основною функцією фасаду є захист стінових панелей від негативних впливів атмосферних опадів і механічних пошкоджень, а також додання будові привабливого зовнішнього вигляду.

Композитні алюмінієві панелі відрізняються тривалим терміном експлуатації. Mitsubishi Plastics Inc. надає гарантію до 20 років на покриття панелей ALPOLIC, реальний же термін служби матеріалу на відкритому повітрі може скласти близько 50 років. Цей матеріал не схильний до корозії, тому таке облицювання може застосовуватися у вологому кліматі.

Застосування інноваційних технологій і сучасних матеріалів при виробництві алюмінієвих композитних панелей дозволяє зменшити навантаження на фасадні конструкції, так як мала вага є ще однією перевагою панелей ALPOLIC.

Панелі ALPOLIC представлені такими серіями кольорів, як однотонний, металік, іскристий і хамелеон, імітація дерева, каменю і металу, що дозволяє реалізувати будь-які дизайнерські ідеї, надавши фасаду оригінальний зовнішній вигляд. Композитні алюмінієві панелі володіють хорошою вогнестійкістю, особливою міцністю, відмінною звукоізоляцією і антивібраційними властивостями, що надає можливість їх застосування для обробки фасадів будівель, розташованих у місцях з підвищеним рівнем шуму, при цьому ціни на дані панелі відносно невисокі, а тому алюмінієві композитні панелі ALPOLIC дуже популярні в усьому світі.