Фасадні системи кріплення вентильованих фасадів

Фасадні системи кріплення вентильованих фасадів – це одне з найбільш популярних рішень в сучасній архітектурі. Вентфасади відрізняються продуманим способом експлуатації, в результаті якого стики фасаду є одночасно закритими і відкритими. Завдяки цій методиці вдалося зберігати тепле повітря в період зимового сезону. Крім того, через вентиляційні отвори такого облицювання фасаду зайва волога моментально виводиться назовні. Це дозволяє стінкам будівлі «дихати», що виключає ймовірність утворення грибка.

Застосування системи кріплення вентильованих фасадів

Система кріплення алюмінієвих композитних панелей активно використовується для внутрішнього і зовнішнього утеплення будинків, а також якісної обробки фасадів для приватних будинків і будівель комерційного призначення. Універсальність матеріалу дозволяє його повсюдно використовувати для різних типів будівель.

Склад алюмінієвих підсистем

Всі фасадні підсистеми для вентильованих фасадів складаються з наступних комплектуючих:

  • направляючі профілю;
  • кронштейни;
  • кріпильні деталі для облицювальних матеріалів (куточок, кляммера, рустовой профіль та інші).

Монтаж панелей здійснюється завдяки застосуванню всіх вищевказаних кріпильних елементів. В процесі установки фахівці активно використовують анкери з поліпропіленовим дюбелем, заклепки, саморізи і інші не менш важливі компоненти.

Переваги алюмінієвої підсистеми

Фасадні підсистеми мають масу переваг, які роблять їх популярними і затребуваним в сучасній будівельній сфері. Такі фасадні матеріали вже давно перегнали колись відомі оцинковані конструкції.

  1. Кріпильна система здатна витримати власну вагу разом з вагою облицювальних панелей.
  2. Система справляється зі зрушенням напрямних профілів.
  3. Експлуатація при низьких температурних показниках.
  4. Витримує вітрові навантаження, що дозволяє використовувати матеріал на великій висоті.

Фасадні системи кріплення НВФ: монтаж підсистеми

Використовуючи кріплення під АКП, навісні фасади починають встановлювати з монтажу алюмінієвих кронштейнів. Після цього, на поверхню стіни укладається утеплювач, який зверху потрібно обов’язково захистити гідро-вітробар’єром. В процесі монтажу найчастіше використовують T-подібний або L-подібний профіль.

Як вибрати і купити кріплення алюмінієвих композитних панелей?

Щоб вибрати і купити приховані кріплення для надійного монтажу алюмінієвих панелей, потрібно звернути увагу на особливості їх експлуатації. Наприклад, під час установки на багатоповерхових будинках, де матеріал буде активно піддаватися сильним вітровим навантаженням, потрібно використовувати потужні і міцні деталі для фіксації.

Дізнатися точну ціну кріпильних елементів і ознайомитися з можливими способами монтажу можна на сайті компанії «ALUTAL». Менеджери розкажуть про особливості покупки необхідної продукції і допоможуть підібрати відповідні кріплення.