ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗКРІЙ АЛЮМІНІЄВИХ КОМПОЗИТНИХ ПАНЕЛЕЙ

ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗКРІЙ АЛЮМІНІЄВИХ КОМПОЗИТНИХ ПАНЕЛЕЙ

Алютал надає послуги прямолінійної порізки алюмінієвих композитних панелей та фрезерування, але можливості матеріалу набагато ширші аніж прямокутні касети. Якщо є потреба фігурної різки, складних форм, непростих елементів, ми рекомендуємо наших партнерів.

Професійні послуги розкрою алюмінієвих композитних панелей надають компанії, що мають лазерні та фрезерувальні станки або планшетний розкрійник.

Порізка композиту на планшетному різально-фрезерному верстаті – це найбільш оптимальний вибір, коли потрібна найвища якість та відтворення креслень в повній відповідності до проектної документації.

Високошвидкісний планшетний розкрійник з вакуумними прижимом матеріалу не залишає нагару, заплавлення та сколів на оброблюваних матеріалах. Є можливість робити перфорацію, бігувати, різати точно по контуру за допомогою оптичної системи розпізнавання міток. Всі операції виконуються з надзвичайно високою швидкістю та точністю.

Можливі фрезерування та порізка АКП товщиною до 10 мм на обладнанні з робочим полем 1700х2550 мм. Не дивлячись на великі розміри, точність позиціонування при відтворенні як прямих, так і криволінійних форм не втрачається і досягає до 0,1 мм завдяки вакуумному прижиму матеріалу до поверхні столу. Виконання стандартного замовлення займає 1-3 дні, у випадках з замовленням більше 5000 м.п. терміни виконання можуть збільшуватися.

Полуги складної порізки надає:

0