7 причин вибрати АКП проти цементу і штукатурки

7 причин вибрати АКП проти цементу і штукатурки

На ринку облицювання фасадів багато різних матеріалів. Поряд з традиційними матеріалами в галузі спостерігається збільшення використання волокнистого цементу, особливо в сегментах швидкого обслуговування, готелях. Хоча волокнистий цемент (або фіброцемент) і виконує завдання з облицювання, але він також обмежує можливості для дизайнерів і архітекторів.

Використовуючи волокнистий цемент або штукатурку досить складно утримати стиль бренду. Обмеженість вибору кольору не дозволить Вам створити дизайн зовнішніх фасадів, який буде ідентичним Вашому бренду. У той час як АКП (алюмінієво-композитні панелі) дозволять Вам втілити цю ідею.

Переваги алюмінієвих панелей для фасаду

Колір. Думаючи про гіпер-яскраве забарвлення? Кам’яний вигляд? Слюда? Як щодо ефекту призми? Природні відтінки? Анодований? Або ефект щіткою? АКП роблять в різних кольорах обробки, включаючи матові, мерехтливі, призматичні поверхні – все це доступно в широкому діапазоні від низького до високого блиску (6 – 70), включаючи точну відповідність кольорів стандартам AAMA 2605-13. Наші композит панелі, зокрема, дають вам стійке рішення до вицвітання.

Гнучкість. Алюмінієві панелі створюють необмежені дизайнерські ідеї для внутрішніх або зовнішніх робіт. Інші будівельні матеріали можуть не підходити під Ваші характеристики або в крайньому випадку Вам доведеться змиритися, що в точці розтягування буде змінюватися колір. Алюмокомпозіт, навпаки, завжди зберігає якісні відтінки.

Гарантія. Використання нових технологій і розробок. Матеріали від таких світових брендів як ALPOLIC, PROFIBOND, NATURALBOND проходять багаторазове тестування і сертифікацію. Якість АКП компаній доведено визнанням в світі. Колір гарантується до 30 років. Концентрація фторполімерів в панелях має високу водостійкість, атмосферостійкість, корозійну стійкість і стійкістю до ультрафіолетового випромінювання.

Вогнестійкий матеріал. Панелі ALPOLIC / fr були протестовані відповідно до стандарту NFPA 285 для пожежної безпеки та незалежної оцінки вогнестійкості. Вони несуть маркування найсуворішої організації тестування продукції будівельної галузі – Warnock Hersey (WH-ETL). Це означає, що вони сертифіковані на повну відповідність стандарту. Підтримка маркування WH-ETL є безперервним процесом, що вимагає щоквартального аудиту від Warnock Hersey для забезпечення постійного дотримання стандарту.

Універсальність фасадних композитних панелей з алюмінію дозволяє поєднувати їх з додатковим фіброцемент, штукатуркою або іншими матеріалами.

Стабільна, прогнозована продуктивність. Листи алюмінієвих панелей виробляються з використанням двох тонких заготовок попередньо обробленого металу. Алюмінієві заготовки безперервно з’єднані під тиском і теплом з екструдованим термопластичним або мінеральним наповнювачем всередині. І ніякого клею. Різка, штампування, свердління, вигини, прокат і багато інших спеціалізованих процесів можливі без обмежень. Товщина коливається від 2 до 6 мм.

Екологічність. Це, можливо, самий “зелений” матеріал для облицювання: алюмінієві листи і наповнювач всередині майже на 100% придатні для повторного використання.

ІК «Алютал» пропонує на Ваш вибір різні панелі, а також підсистеми для їх кріплення.

0