Алюмінієві системи для фасадного скління

Алюмінієві системи для фасадного скління (світлопрозорий фасад) – огороджуюча конструкція з системних алюмінієвих профілів, заповненням якої служать склопакети з різного архітектурного і будівельного скла.

Алюмінієві фасадні системи Rescara відповідають всім сучасним будівельним вимогам. Щоб забезпечити архітектору свободу творчості, ми пропонуємо цілий ряд технічних рішень: від стійково-ригельних фасадів з притискними планками, до структурних та напівструктурних фасадних систем.  Дані системи призначені для виготовлення, складання та монтажу світлопрозорих огороджувальних конструкцій, як вертикальних так і похилих, а також конструкцій ліхтарів, куполів, арок, зимових садів та інших огороджуючих конструкцій.

Світлопрозорі фасади: стійково-ригельна фасадна система Rescara R50 та E50

Свою назву стійково-ригельна фасадна система отримала завдяки тому, що основні конструктивні елементи в цій системі – це вертикальні несучі стійки, до яких механічним шляхом кріпляться горизонтальні ригелі, видима ширина профілів 50 мм. Скління, а також встановлення  панелей або віконних блоків робиться зовні будівлі. Заповнення фіксується притискними планками, які, в свою чергу, кріпляться гвинтами з нержавіючої сталі (А2 або А4) до несучих профілів з кроком не більше 250 мм. Зовні притискні планки закриваються декоративними кришками різної конфігурації, кришки можуть бути пофарбовані в будь-який колір за шкалою RAL або анодовані.

Переваги алюмінієвих скляних фасадів Rescara:

  • Фасадні конструкції з алюмінієвої стійково-ригельної системи ідеально підходять для фасадів, оскільки матеріал чудово витримує навантаження і зберігає міцність, в тому числі з урахуванням великих навантажень.
  • Стійково-ригельні системи Rescara відповідають стандартам енергозбереження та надійності, а також гарантують дотримання технічних характеристик.
  • Всі фасадні системи Rescara сумісні між собою, що дозволяє інтегрувати в них інші системи: вікна, двері, розсувні двері.

  • Внутрішня видима ширина – 50 мм
  • Зовнішня видима ширина – 50 мм
  • Глибина стійок та ригелів  від 30 – 200 мм
  • Товщина заповнення від 4 – 52 мм
  • Тип елементів, що відчиняються: все віконно-дверні системи Rescara, інтегровані фасадні вікна

Алюмінієвий профіль для скління фасадів виготовляється зі сплаву 6060 Т66 по DIN EN 573. Сплав стійкий до корозії і дозволяє виготовляти профілі високої міцності. Профілі можуть мати порошкове полімерне покриття (що відповідає вимогам Qualicoat), товщиною не менше 60мкм або анодно-окисне покриття (що відповідає вимогам Qualanod), товщиною не менше 20мкм.

Для забезпечення необхідних теплофізичних і звукоізоляційних характеристик огороджувальних конструкцій використовується набір термовставок (термоізоляторів) з твердого ударостійкого полівінілхлориду (PVC-U-HI) або спіненого поліетилену (РЕ) з високими теплоізоляційними параметрами. Інсталяція термовставок в комплексі з гумовими ущільнювачами на основі етиленпропіленових каучуків (EPDM) дозволяє встановлювати заповнення (скло, склопакети, теплоізоляційні панелі та інше) товщиною від 4 до 52 мм і запобігає контакту алюмінію з іншими матеріалами (склом, сталлю).

Перетин ригеля (декор) фасадної системи

Алюмінієві системи для фасадного скління

Перетин стійки фасадної системи

Алюмінієві системи для фасадного скління

Перетин ригеля фасадної системи

Алюмінієві системи для фасадного скління

Перетин ригеля фасадної системи

Алюмінієві системи для фасадного скління

Перетин стойки фасадної системи

Алюмінієві системи для фасадного скління
Отримайте оцінку вартості проекту