Алюмінієві профільні системи

Алюмінієвий профіль – сучасний високоякісний матеріал, який активно використовується в будівельно-ремонтній галузі. Останнім часом фасадне скління стало досить популярним, завдяки своїй практичності і зовнішньому вигляду. Такі системні рішення уможливили втілення в реальність найсміливіших і незвичайних архітектурних рішень – алюмінієві профільні системи дозволяють втілювати практично будь-який дизайн фасаду.

Алюмінієвий профіль для фасадного скління і систем огорожі

Полегшені конструкційні вироби зі скла та алюмінію – це стилеформуючий елемент для реалізації різних архітектурних будівель різних конфігурацій і різного рівня складності.

Алюмінієвий профіль для вікон і дверей

Профіль алюмінієвий для вікон і дверей виготовляється за допомогою методу гарячого пресування матеріалу. Незважаючи на те, що дана конструкція називається алюмінієвою, в сплаві матеріалу є і інші важливі добавки:

  • кремній;
  • магній;
  • мідь (додавання цього компонента залежить від особливостей виробництва кожної окремо взятої компанії).

За рахунок таких компонентів профільні системи виходять досить міцними, надійними і зносостійкими навіть в умовах незначної товщини.

Холодний алюмінієвий профіль

Холодний алюмінієвий профіль для вікон і дверей використовується в процесі виробництва невеликих і середніх конструкцій. Такі моделі використовуються в тих випадках, коли не потрібні особливі характеристики міцності, а подальша експлуатація передбачає мінімальні навантаження.

За рахунок легкості і жорсткості, ці профільні системи використовують для виготовлення віконних і дверних конструкцій для неопалюваних приміщень і скляних огорож.

Теплий профіль

Перш ніж купити алюмінієвий профіль «теплого типу», важливо врахувати його основні відмінні риси. Така профільна система складається з двох профілів, які з’єднані між собою спеціальною вставкою, виконаної з поліамідних матеріалів (терморозрив).

Профілі Rescara прийнято вважати одними з найбільш затребуваних, завдяки відмінним високоміцним і зносостійким характеристикам.

Розсувні профільні системи

Розсувні системи з алюмінію – це великогабаритні системи, які характеризуються естетичною красою і функціональністю – з їх допомогою встановлюють ергономічні розсувні вікна і двері.

Сонцезахисні профільні системи

Системи сонцезахисних ламелей дозволяють пропускати в приміщення денне світло, але виключають ймовірність нагрівання кімнати. Це особливо важливо, коли необхідно зберегти прохолоду в будинку в літній період.

Профіль алюмінієвий для перильних огорож

Перильні огорожі з алюмінію виконані з анодованих профілів високого ступеня міцності. Нанесення такого анодованого покриття здійснюється за допомогою гальванічного методу. Крім того, огородження зі скла і алюмінію додатково фарбуються методом порошкового фарбування в будь-який з колірних відтінків згідно RAL.

Як підібрати і купити алюмінієвий профіль для скління фасаду?

Стійково-ригельна система – це унікальний набір профілів, за допомогою яких вдається створювати різні за формою і розміром фасади будинків. Для цього можуть бути використані кутові з’єднання, в залежності від особливостей конструкції.

Фахівці компанії «ALUTAL» допоможуть кожному покупцеві визначитися з вибором відповідної моделі з урахуванням основних нюансів майбутньої експлуатації. Менеджери дадуть відповідь на питання, що стосуються технічних характеристик профільних систем, і підберуть оригінальні колірні рішення.

Вибір профілю безпосередньо залежить від умов експлуатації. Відштовхуючись від цього фактора, можна з легкістю вибрати і придбати якісний профіль для огорож, віконних або дверних конструкцій.