Naturalbond

Алюмінієві композитні панелі NATURALBOND – найпопулярніша марка композитного матеріалу європейської якості в Україні. Використовується для виготовлення довговічних декоративних облицювальних касет для фасадів. Вогнестійкий матеріал легкий і жорсткий водночас, набуває і утримує різні форми. Під замовлення виготовляється в будь-якому кольорі RAL. Крім однотонних панелей, пропонуємо сріблясті, іскристі, кольори металік, панелі з фактурою дзеркала, дерева, каменя.

Алютал – ексклюзивний дистриб’ютор турецького заводу Asaş Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Туреччина) в Україні. Завод є лідером галузі і найбільшим алюмінієвим заводом в Європі і займає 64 місце в ТОП500 промислових компаній Туреччини.

Основною перевагою для будівельних компаній в роботі з АКП НАТУРАЛБОНД є сформований склад в Києві з постійним запасом матеріалу до 30 000 м2.

NATURALBOND має міжнародний сертифікат якості ISO 9001 і всі необхідні сертифікати для використання на території України.

Алюмінієві композитні панелі Naturalbond: особливості матеріалу

Алюмінієва композитна панель Naturalbond® складається з двох алюмінієвих листів, стандартна товщина яких становить 0,4-0,5 мм, та LDPE-наповнювача між цими листами. Під замовлення можлива поставка композитних панелей товщиною від 3 мм до 6 мм.

Для стандартної алюмінієвої сендвіч панелі 4 мм використовується:

 • Алюмінієвий лист: EN AW-3005 (A) Al Mn lMg 0.5, згідно EN 573 H42;
 • Наповнювач: 3 мм IDPE – поліетилену низької щільності;
 • Покриття: 25 мікрон PVDF – пофарбована Kynar 500;
 • Тильна поверхня: захисна фарба на основі поліестеру в 5 мікрон.

АКП НАТУРАЛБОНД випускається в наступних варіантах в залежності від товщини листа та товщини алюмінієвого шару:

 • Signbond – товщина листа 4 мм, товщина алюмінію 0,23 мм – матеріал призначений в основному для рекламних та інтер’єрних робіт, допускається для облицювання невеликих і невисоких будинків
 • Alfabond – товщина листа 4 мм, товщина алюмінію 0,3 мм – найбільш часто використовуваний матеріал для облицювання фасадів. Обмеження: не підходить для будівель з великою поверховістю
 • Naturalbond – товщина листа 4 мм, товщина алюмінію 0,4 і 0,5 мм – хороший матеріал з високою жорсткістю, надійний і довговічний. Підходить для будівель з великою висотністю

Вага панелей залежить від загальної товщини панелі, типу наповнювача та товщини алюмінію.

Співвідношення маси панелі з її жорсткістю та еластичністю вигідно відрізняє цей матеріал від фіброцементних плит, алюмінію і керамограніту. Композитна панель проста в обробці, їй легко надавати різну форму.

Вага алюмінієвої композитної панелі в 1,5 рази легша ніж лист чистого алюмінію та в чотири рази легша листа зі сталі, що дозволяє використовувати матеріал для облицювання висотних будівель.

Розрахункова вага панелей Naturalbond за 1 м2 / кг

Товщина панелей/алюмініюВага 1 м2
6/0,507,5 кг
4/0,505,6 кг
4/0,405,1 кг
4/0,304,8 кг
4/0,234,5 кг
3/0,233,6 кг

Композитні панелі виготовляються з покриттям двох видів PVDF або РЕ. Вибір покриття залежить від призначення панелей та пов’язаний зі стійкістю панелей до погодних умов, в першу чергу до сонячних променів.

Лицьова сторона панелі Натуралбонд має покриття PVDF KYNAR 500 (товщина> 25 мк). Тильна сторона захищена ґрунтовим покриттям (товщина> 5 мк).

PVDF алюмінієві композитні панелі є ідеальним матеріалом для обробки фасадів, облицювання зовнішніх стін та інших оздоблювальних робіт.

PVDF – це скорочення від Polyvinylidene Fluoride. Колір таких панелей не буде змінюватись на відкритому повітрі протягом 15-25 років. PVDF панелі покриваються двома або трьома шарами фарби товщиною 25 мк, з включенням фторуглеродного порошку >70%.

У формулу фторвуглецевого з’єднання входить атомна структура фтору, відома тим, що є одним з найсильніших хімічних сполук. Розмір атома фтору дуже малий і високий електронегативний заряд підвищує силу зчеплення по відношенню до вуглецю хлору, в результаті утворюється орієнтований адсорбційний (адсорбція) шар з алюмінієвим листом. Сполучні ланцюжки фторвуглецевого з’єднання виходять значно менше і відповідно міцніше, ніж у інших структур лакофарбних покриттів. Для збільшення сили зчеплення фторуглеродного з’єднання, у формулі багатошарового лакофарбового покриття підвищують вміст фтору, в результаті структура покриття стає стабільнішою. При цьому міцність зв’язку алюмінієвих листів з фторуглеродним покриттям з часом збільшується, через те, що постійно відбувається фізичний процес адгезії, прагнучи до межі – когезіонної міцності зчеплення на макромолекулярному рівні.

Поліестерове покриття характерне для Signbond алюмінієвих композитних панелей товщиною 4 мм

Завдяки особливостям будови поліестру, панелі з його використанням мають більш яскраві глянцеві тони, ніж PVDF панелі.

Поліестерові алюмінієві композитні панелі Signbond ідеально підходять для оформлення внутрішніх стін і вітрин. Одним з достоїнств цих панелей є їх економічність.

Застосовується покриття фарбою товщиною 20 мк, як правило, в 2 шари.

Нанопокриття характерно тільки для білого кольору Nano White з палітри Натуралбонд.

До АКП з нанопокриттям не прилипає бруд, що забезпечує чудовий зовнішній вигляд і дозволяє знизити витрати на обслуговування.

Нанопокриття має більш блискучу глянцеву поверхню в порівнянні зі звичайними панелями.

Переваги Нано АКП:   

 • самоочищення нанопокриття: бруд не пристає до поверхні, тому практично немає необхідності в ручному очищенні
 • глянцевий ефект: завдяки додатковому шару фарби Нано, глянцевість Нано АКП вище, ніж звичайний PVDF або PE панелей

Алютал пропонує алюмінієві композитні панелі (алюмокомпозит) для оздоблення фасадів, інтер’єрів та малих архітектурних форм зі складу в Києві та під замовлення.

Naturalbond товщиною 4 мм – алюмінієві композитні панелі для екстер’єрів

 • влаштування систем навісних самовентилюються фасадів, забезпечують сучасний екстер’єр будівель, додаткову теплоізоляцію стін, довговічність і простоту
 • в архітектурі для облицювання балконів, карнизів, козирків і вхідних груп
 • облицювання тунелів
 • при облицюванні АЗС та інших дорожніх споруд
 • при реконструкції старих будівель для поліпшення екстер’єру та утеплення
 • віброізоляція і звукоізоляція терміналів аеропортів, виробничих приміщень

Signbond товщиною 3 мм – алюмінієві композитні панелі для малих архітектурних форм та інтер’єрів

 • сітки [кошики] для кондиціонерів
 • оздоблення інтер’єрів виставкових стендів
 • при виготовленні міжкімнатних перегородок
 • в рекламі для виготовлення різних коробкових конструкцій, облицювання рекламних щитів і світлових опор
 • при виготовленні кожухів для різного устаткування, автокузовів, елементів облицювання вагонів і автобусів

Матеріал ідеально підходить для виготовлення елементів зовнішнього оздоблення на фасадах, сіток для кондиціонерів, рекламних носіїв, таких як штендери, стенди, вказівні таблички, адресні таблички та багато іншого.

Алюмокомпозит обирають для облицювання малих архітектурних форм (МАФ), поєднуючи в собі простоту обробки, легку вагу і невелику вартість у порівнянні з іншими матеріалами. Широкий спектр кольорів дозволяє реалізувати різні ідеї дизайнерів в галузі зовнішньої реклами, виставкових стендів та інше.

В алюмокомпозиті застосовується поліестерне покриття. Завдяки особливостям складу поліестру, композит з його використанням має більш яскраві глянцеві тони (до 80%), ніж PVDF панелі.

Поліестерові алюмінієві композитні панелі Signbond (алюмокомпозит) ідеально підходять для оформлення внутрішніх стін і вітрин. Застосовується покриття фарбою товщиною 20 мк, як правило, в 2 шари.

 • 1-2 дні – доставка наявних на складі в Києві композитних панелей по всій території України, окрім тимчасово окупованих територій
 • 2-4 тижні – виробництво та доставка під замовлення панелей класичних кольорів та кольорів палітри Naturalbond
 • 1-1,5 місяці – виробництво та доставка під замовлення композитних панелей в будь-якому кольорі RAL в кількості від 500 м2

Надішліть запит і ми надішлемо вам файл з фактичною наявністю панелей Naturalbond на складі в Києві!

Отримайте оцінку вартості проекту