Композитні панелі Alpolic

Вентильований фасад – ідеальне рішення для будинку, якщо в пріоритеті краса та функціональність. Звукоізоляцію, теплоізоляцію, надійність, довговічність і пожежну безпеку найкраще за будь-які матеріали забезпечує алюмінієвий композитний матеріал.

Визнаний світовий лідер у виробництві алюмокомпозита (алюкобонда) – це корпорація Mitsubishi Chemical, Японія. Якщо ви шукайте найкращий матеріал серед композитних матеріалів, то Алполік саме те, що вам потрібно. Цей композитний матеріал застосовується для фасадів будь якої архітектури, як нових будівель так і ефектної реконструкції. 47 років матеріал Alpolic використовується для оздоблення витончених фасадів по всьому світу та впевнено утримує позиції світового лідера преміум якості.

Алюмінієві композитні панелі Alpolic – максимальна пожежна безпека

ALPOLIC – це композитна панель, що складається з двох алюмінієвих листів товщиною 0,5 мм з вогнестійким мінеральним полімерним наповнювачем, загальною товщиною 4-6 мм. Матеріал відповідає вимогам пожежної безпеки, підтверджений сертифікатом якості та затверджений будівельними органами.

Композитні панелі – міцний та водночас легкий матеріал, що приймає будь яку форму, простий в обробці із застосуванням стандартних інструментів. Ідеальна планарність, різноманітність кольорів, їх унікальність та надзвичайна стійкість до погодних умов – вагомі переваги перед іншими фасадними матеріалами.

Преміальна якість. Останнє десятиліття Алполік впевнено утримує позицію трендсеттера в дизайні фасадів. Численні вдосконалення матеріалу, такі як анодовані поверхні, сертифікація A2 (НГ) або патентоване 3-шарове FEVE покриття LUMIFLON підкреслюють інноваційність матеріалу. Лицьова сторона покрита LUMIFLON на основі високоякісної смоли фторополімеру (FEVE). Це унікальне покриття забезпечує яскравий колір та стійкість порівняно з іншими типами покриттів. Таким чином, ALPOLIC є ідеальним матеріалом для безмежних можливостей дизайну вентильованих фасадів.

Виробник: Mitsubishi Polyester Film, що входить до складу концерну Mitsubishi Group, Японія. Виробництво за допомогою найсучасніших технології відбувається на 3 заводах відповідно до найсуворіших норм якості та охорони навколишнього середовища.

Постачальник: Алютал – ексклюзивний дистриб’ютор Alpolic в Україні. З 2013 року ми здійснюємо прямі поставки композитного матеріалу з Японії та Німеччини. Завдяки досвіду в постачанні та обробці алюмінієвих композиційних панелей, ми пропонуємо нашим клієнтам як стандартні, так і індивідуальні рішення для складних будівельних об’єктів. Алютал – імпортер №1 алюмінієвих матеріалів для фасадів в Україні. Наші партнери особливо цінують високу якість матеріалу, чітко визначені терміни поставки та професійні консультації щодо продуктів з усіх аспектів фасадної конструкції.

Міжнародні сертифікати

Якщо пріоритетом архітектора або забудовника є протипожежний захист, свобода у виборі архітектурної форми та бездоганний вигляд фасаду будівлі понад 50 років, тоді обирають Alpolic, бо він створений для будівництва та реконструкції найкращих навісних вентильованих фасадів в світі.

Розрахувати вартість матеріалів для фасаду? Відправляйте заявку!

Переваги АКП ALPOLIC

Панелі ALPOLIC представлені такими серіями кольорів, як однотонний, металік, іскристий і хамелеон, імітація дерева, каменю і металу, що дозволяє реалізувати будь-які дизайнерські ідеї, надавши фасаду оригінальний зовнішній вигляд. Композитні алюмінієві панелі відрізняються високою вогнестійкістю, порівняно з іншими панелями, особливою міцністю, відмінною звукоізоляцією і антивібраційними властивостями, що надає можливість їх застосування для обробки фасадів будівель, розташованих у місцях з підвищеним рівнем шуму, при цьому ціни на дані панелі відносно невисокі, а тому алюмінієві композитні панелі ALPOLIC дуже популярні в усьому світі.

Особливості композитних панелей

Однією з особливостей композитних панелей є декоративне покриття лицьового боку. ALPOLIC покривається високоякісною фторвуглецевою фарбою на основі LUMIFLON, розробленою компанією Asahi Glass, яка також входить до складу концерну Mitsubishi Group, – це розчинний фторполімер, використовуваний у покриттях, який має одне з найбільш важливих переваг фторпохідних – чудова стійкість до негативного впливу зовнішнього середовища. 

За результатами випробувань, проведеним компанією Asahi Glass, після 8000 годин агресивного впливу, що відповідає 20 рокам експлуатації матеріалу у нормальних погодних умовах, збереження глянцю склало 80%.

Основною функцією фасаду є захист стінових панелей від негативних впливів атмосферних опадів і механічних пошкоджень, а також додання будові привабливого зовнішнього вигляду.

Композитні алюмінієві панелі відрізняються тривалим терміном експлуатації. Mitsubishi Plastics Inc. надає гарантію до 20 років на покриття панелей ALPOLIC, реальний же термін служби матеріалу на відкритому повітрі може скласти близько 50 років при цьому не потребує особливого догляду. Цей матеріал не схильний до корозії, тому таке облицювання може застосовуватися у вологому кліматі.

Застосування інноваційних технологій і сучасних матеріалів при виробництві алюмінієвих композитних панелей дозволяє зменшити навантаження на фасадні конструкції, так як мала вага є ще однією перевагою панелей ALPOLIC.

Типи панелей

Композитні панелі Алполік мають дві модифікації:

 

 • ALPOLIC А2 – негорючий матеріал, клас пожежної безпеки НГ
 • ALPOLIC/fr – вогнестійкий матеріал, клас пожежної безпеки Г1

 

ALPOLIC/fr

панелі групи горючості Г 1

 ціна: від 45 EUR/м2

 ALPOLIC A2 

 панелі групи горючості НГ згідно ДБН В.1.1-7:2016

ціна: від 58 EUR/м2

 Вогнестійкість типів панелей марки ALPOLIC

 Матеріал наповнювача

ALPOLIC/FR

ALPOLIC A2

 Кількість негорючих елементів в  наповнювачі

>70%

>90%

 Пожежна класифікація

Євроклас В
(EN 13501-01:2007)

Євроклас А2
(EN 13501-01:2007)

Звідки походить наповнювач Alpolic?

Відомо, що наповнювач композитної панелі визначає вогнестійкість матеріалу. В залежності від внутрішнього складу наповнювача, залежить безпека майбутньої будівлі.
 
Якщо наповнювач складається переважно з поліетилену – панелі горючі, якщо мінеральних речовин не менше 70% – матеріал вважається вогнестійким, а якщо наповнювач мінеральний на 90% – панелі негорючі.
 
Алполік виготовляє панелі виключно з мінеральним наповнювачем та спеціалізується виключно на фасадних матеріалах.
 
Склад наповнювача розробляється, визначається та виготовляється виключно японськими спеціалістами.
 
Готова суміш в гранулах відправляється з Японії на заводи Німеччини та США, де вже стає частиною алюмінієвих композитних панелей.
 
Таким чином всі заводи дотримуються оригінальної рецептури Alpolic та гарантовано мають високу якість.

Негорючі композитні панелі А2 = НГ

ALPOLIC A2 – це композитна панель для навісних вентильованих фасадів, що складається з двох алюмінієвих листів товщиною 0,5 мм (сплав EN AW-3105 (AlMn0, 5Mg0, 5), термообробка Н14, згідно EN 485-2), з серцевиною з негорючого мінерального наповнювача, що містить 90% трігідроксід алюмінію, що забезпечує гарні протипожежні властивості даного матеріалу.

Склад ALPOLIC А2:

Процес виготовлення панелі ALPOLIC А2 є аналогічним процесу виготовлення ALPOLIC/fr і здійснюється з використанням двох технологічних ліній: лінії для нанесення покриття на рулони та лінії для ламінування. На лінії для нанесення покриття застосовується унікальна технологія «нанесення покриття пресуванням», розроблена компанією Mitsubishi Chemical, що дозволило добитися більш гладкого покриття.

Технологія нанесення покриття пресуванням

 

Панелі покриваються високоякісною фторвуглецевою фарбою на основі LUMIFLON, рівень глянцю покриття LUMIFLON може становити від 15% до 80%.
Якість покриття LUMIFLON відповідає всім технічним умовам для рулонів з покриттям, що використовуються для зовнішньої обробки будівель, розробленим ЕЕСА (Європейська Асоціація з нанесення покриттів на рулони) і ААМА (Американська Асоціація виробників будівельних конструкцій).

Жорсткість композитної панелі ALPOLIC А2

У виробництві композитних панелей ALPOLIC А2 використовується алюмінієвий лист марки сплаву EN AW-3105, який поєднує в собі значну жорсткість і в той же час пластичність. Жорсткість дозволяє уникнути утворення «лінз», а пластичність – спростити обробку композитних панелей. Це поєднання робить її привабливою для застосування у фасадних рішеннях. У порівнянні з моноалюмініевимі листами композитна панель ALPOLIC А2 має високу міцність на вигин, однак вона легше моноалюмініевого листа на 10%.

Вагове співвідношення панелі ALPOLIC А2 із моноалюмініевим листом для однакових показників вигинистої жорсткості:

ALPOLIC А2 Моноалюмініевий лист Вагове співвідношення
Товщина, мм Вага, кг/м2 Товщина, мм Вага, кг/м2
4 8,1 3,3 8,9 90%

ALPOLIC А2 поставляється у вигляді панелі з рівним обрізаним ребром без зміщення алюмінієвих листів або явного виступу наповнювача серцевини.

Розміри панелі:

Товщина панели 4 мм
Товщина алюмінія 0,5 мм
Вага панелі 8,1 кг/ м2
Ширина (стандарт) 1250, 1500 мм
Длина 1800-7200 мм

Допустимі відхилення від стандартних розмірів:

Ширина ±2,0 мм
Довжина ±4,0 мм
Товщина ±0,2 мм
Прогин максимум 0,5% длины и/или ширины
Квадратність максимум 5 мм

Механічні властивості ALPOLIC А2:

Межа прочности (ASTM E8) 4,3 кг/мм2
Межа текучести (ASTM E8) 4,1 кг/мм2
подовження (ASTM E8) 3,8%
Еластичність (ASTM С393) 3850 кг/мм2
Коефіцієнт термічного розширення 1,2 мм/м/50°С
Температура деформації 110°С
Коефіцієнт звукопоглинання (ASTM E413) 27 дБ

Механічні властивості алюмінієвого листа (сплав EN AW-3105 Н14):

Межа текучості (ASTM E8)

15,5 кг/мм2
Модуль пружності (ASTM С393) 7000 кг/мм2

Вогнестійкість панелей Алполік А2

Матеріал наповнювачу

ALPOLIC A2
Кількість горючих елементів наповнювача <10%
Пожежна класифікація, Європа

Євроклас A2
(EN 13501-01:2007)

Вогнестійкі композитні панелі FR = Г1

ALPOLIC / fr – це композитна панель для навісних вентильованих фасадів, що складається з двох алюмінієвих листів товщиною 0,5 мм (сплав EN AW-3105 (AlMn0,5Mg0,5), термообробка Н14, згідно EN 485-2), з серцевиною з негорючого мінерального наповнювача, що містить 70% трігідроксід алюмінію, що забезпечує хороші протипожежні властивості даного матеріалу (порівняння ступеня горючості композитних панелей).

Склад ALPOLIC / fr:

Структура ALPOLIC/fr ACM

Процес виготовлення алюмінієвої композитної панелі ALPOLIC / fr, здійснюється з використанням двох технологічних ліній: лінії для нанесення покриття на рулони і лінії для ламінування. На лінії для нанесення покриття застосовується унікальна технологія «нанесення покриття пресуванням», розроблена компанією Mitsubishi Chemical, що дозволило добитися більш гладкого покриття.

Технологія нанесення покриття пресуванням:

Покриття є однією з особливостей фасадних композитних панелей. Панелі покриваються високоякісної фторуглеродного фарбою на основі LUMIFLON. LUMIFLON – це розчинний фторполімери, який використовується в покриттях, який володіє чудовою стійкістю до негативного впливу зовнішнього середовища. При цьому рівень глянцю покриття LUMIFLON може становити від 15% до 80%.

За результатами випробувань, проведених компанією Asahi Glass, після 8000 годин агресивного впливу, що відповідає 20 рокам експлуатації матеріалу в нормальних погодних умовах, збереження глянцю склала 80%, тоді як у покриттів на основі PVDF збереження глянцю за цей же період складає всього 50%.

Якість покриття LUMIFLON відповідає всім технічним умовам для рулонів з покриттям, які використовуються для зовнішньої обробки будівель, розробленим ЕЕСА (Європейська Асоціація з нанесення покриттів на рулони) і Аама (Американська Асоціація виробників будівельних конструкцій).

Характеристики алюмінієвих панелей

У виробництві композитних панелей ALPOLIC / fr для навісних вентильованих фасадів використовується алюмінієвий лист марки сплаву EN AW-3105, який поєднує в собі значну жорсткість і в той же час пластичність. Жорсткість дозволяє уникнути утворення «лінз», а пластичність – спростити обробку композитних панелей. Це поєднання робить її привабливою для застосування в фасадних рішеннях. У порівнянні з моноалюмініевимі листами композитна панель ALPOLIC / fr має високу міцність на вигин, проте вона легше моноалюмініевого листа на 15%.

Якщо Ви вирішили придбати панель alpolic, ціна приємно вас здивує. Тільки у нас низькі ціни на матеріал високої якості.

Вагове співвідношення панелі ALPOLIC / fr з моноалюмініевим листом для однакових показників згинальної жорсткості:

ALPOLIC/fr Моноалюмініевий лист Вагове співвідношення
Товщина, мм Вага, кг/м2 Товщина, мм Вага, кг/м2
4 7,6 3,3 8,9 85%

Фізичні та механічні характеристики ALPOLIC / fr

ALPOLIC / fr поставляється у вигляді панелі з рівним обрізаним ребром без зміщення алюмінієвих листів або явного виступу наповнювача серцевини.

Розміри панелі:

Товщина панелі 3 мм 4мм 6 мм
Товщина алюмінію 0,5 мм
Вага панелі 6 кг/м2 7,6 кг/ м2 10,9 кг/ м2
Ширина (стандарт) 965, 1270, 1575 мм
Довжина до 7200 мм 

Допустимі відхилення від стандартних розмірів:

Ширина ±2,0 мм
Довжина ±4,0 мм
Товщина ±0,2 мм
Прогин максимум 0,5% довжини та/або ширини
Квадратність максимум 5 мм

Механічні властивості ALPOLIC / fr:

Межа міцності (ASTM E8) 4,9 кг/мм2
Межа плинності (ASTM E8) 4,4 кг/мм2
Подовження (ASTM E8) 5%
Еластичність (ASTM С393) 3980 кг/мм2
Коефіцієнт термічного розширення 1,2 мм/м/50°С
Температура деформації 116°С
Коефіцієнт звукопоглинання (ASTM E413) 27 дБ

Механічні властивості алюмінієвого листа (сплав EN AW-3105 Н14):

Межа плинності (ASTM E8)

15,5 кг/мм2
Модуль пружності (ASTM С393) 7000 кг/мм2

Вогнестійкість композитної панелі ALPOLIC/fr:

Країна

Тест / стандарт

Україна

ДСТУ EN 13501-1:2016

ЄС (застосовується в Європі, Швейцарії, Туреччині)

EN 13823, EN ISO 11925-2, EN 13501-1

Велика Британія

BS 476 частини 6 та 7, BS 8414-1, BS 8414-2

Польща

PN / B-02867

Чеська Республіка

CSN 73 0862, CSN 73 0863

Угорщина

MSZ 14800-6:2009

Австрія

OENORM B 3800-5

Росія

GOST 30244-94 метод II, SNIP 21-01-97*, TsNIISK Тест на природній вогонь

США

NFPA 259-93 – Британська теплова одиниця, ASTM D1781-76 – тест на розшарування, ASTM E-84 – тунельний тест, ASTM E-108 – модифікований, UBC 26-9 & NFPA 285 – Тест ISMA, ASTM E108 – тест на вогнестійкість кровлі, ASTM E119 – 1-годинна та 2-х годинна вогнева оцінка, UBC 26-3 – випробування всередині приміщення, випробування на токсичність горіння – Єдині протипожежні правила та будівельний кодекс штату Нью-Йорк

Канада

CAN / ULC-S 134-92 – повномасштабний тест на вогнестійкість зовнішньої стіни

Японія

ISO 5660-1 – тест на викид тепла на негорючість матеріалу

Китай

GB8625, GB8628, GB8627

Сінгапур

BS 476 Part 6 & 7, місцеве регулювання

Малайзія

BS 476 Part 6 & 7, ISO 9705:1993, місцеве регулювання

Кольорова палітра ALPOLIC

У зв’язку з особливостями передачі кольору на екрані представлені кольори можуть відрізнятись від фактичних.

Просимо погоджувати кольори по алюмінієвим зразкам.

ОДНОТОННІ КОЛЬОРИ

WHITE M9010 G-30  WHITE   OFF WHITE M7770 G-30  OFF WHITE
 M9010 G-30  M7770 G-30
CASTLE WHITE M7747 G-30  CASTLE WHITE MILK WHITE M7774 G-30  MILK WHITE
 M7747 G-30  M7774 G-30
CHARCOAL M7991 G-30  CHARCOAL   BLACK MJ062 G-30  BLACK 
 M7991 G-30  MJ062 G-30
SHELL TINT M3811 G-30  SHELL TINT  SAND STONE M7758 G-30  SAND STONE 
 M3811 G-30  M7758 G-30
ALUMINUM GRAY M0556 G-30  ALUMINUM GRAY  MONOTONE SLATE M7776 G-30  MONOTONE SLATE 
 M0556 G-30  M7776 G-30
CLAY PINK M7814 G-30  CLAY PINK  ADOBE PINK M7815 G-30  ADOBE PINK 
 M7814 G-30  M7815 G-30
TIMBER BROWN MB023 G-30  TIMBER BROWN  MIST GRAY MB055 G-30  MIST GRAY 
 MB023 G-30  MB055 G-30
VERMILION MB117 G-30  VERMILION  SIGNAL RED MBS09 G-30  SIGNAL RED 
 MB117 G-30  MBS09 G-30
APPLE RED MB126 G-30  APPLE RED  CARDINAL RED MB281 G-30  CARDINAL RED 
 MB126 G-30  MB281 G-30
WINE RED MB033 G-30  WINE RED  CLAY BROWN MB022 G-30  CLAY BROWN 
 MB033 G-30  MB022 G-30
BURGUNDY MB065 G-30  BURGUNDY  MAROON M7798 G-30  MAROON 
 MB065 G-30  M7798 G-30
MANDARIN ORANGE MB058 G-30  MANDARIN ORANGE  ORANGE MB122 G-30  ORANGE 
 MB058 G-30  MB122 G-30
GOLDEN YELLOW MBS08 G-30  GOLDEN YELLOW  PALE GREEN MBS16 G-30  PALE GREEN 
 MBS08 G-30  MBS16 G-30
YELLOW GREEN MBS17 G-30  YELLOW GREEN  BUDDING GREEN MBS18 G-30  BUDDING GREEN 
 MBS17 G-30  MBS18 G-30
GREEN MB050 G-30  GREEN  TURQUOISE GREEN MBS01 G-30  TURQUOISE GREEN 
 MB050 G-30  MBS01 G-30
AQUA GREEN MBS02 G-30  AQUA GREEN  MOSS GREEN M7743 G-30  MOSS GREEN
 MBS02 G-30  M7743 G-30
DEEP VERDANT MBS10 G-30  DEEP VERDANT  SKY BLUE MBS04 G-30  SKY BLUE 
 MBS10 G-30  MBS04 G-30
OCEAN BLUE M7748 G-30  OCEAN BLUE  FLEMISH BLUE M7800 G-30  FLEMISH BLUE 
 M7748 G-30  M7800 G-30
BLUE M7787 G-30  BLUE  UNION BLUE M7797 G-30  UNION BLUE 
 M7787 G-30  M7797 G-30

 

КОЛЬОРИ МЕТАЛІК

SILVER METALLIC M9170 G-30  SILVER METALLIC    CHAMPAGNE METALLIC M9177 G-30  CHAMPAGNE METALLIC
 M9170 G-30  M9177 G-30
CHAMPAGNE GOLD METALLIC M7976 G-30  CHAMPAGNE GOLD  METALLIC SILVER WHITE METALLIC M7796 G-30  SILVER WHITE        METALLIC
 M7976 G-30  M7796 G-30 
SILVER GRAY METALLIC M7723 G-30  SILVER GRAY        METALLIC STAINLESS STELL METALLIC M7788 G-30  STAINLESS STELL  METALLIC
 M7723 G-30  M7788 G-30
MEDIUM GRAY METALLIC MB080 G-30  MEDIUM GRAY      METALLIC DARK GRAY METALLIC MB106 G-30  DARK GRAY            METALLIC
 MB080 G-30  MB106 G-30
PALE COPPER METALLIC M7744 G-30  PALE COPPER METALLIC LIGHT BRONZE METALLIC M7817 G-30  LIGHT BRONZE      METALLIC  
 M7744 G-30  M7817 G-30
MEDIUM BRONZE METALLIC M9221 G-30  MEDIUM BRONZE  METALLIC DARK GREEN METALLIC M7822 G-30  DARK GREEN        METALLIC
 M9221 G-30  M7822 G-30
RED WOOD METALLIC MB056 G-30  RED WOOD METALLIC COPPER METALLIC M7790 G-30  COPPER METALLIC 
 MB056 G-30  M7790 G-30
LIGHT BROWN METALLIC MB542 G-30  LIGHT BROWN        METALLIC TERRACOTTA METALLIC MB540 G-30  TERRACOTTA METALLIC
 MB542 G-30  MB540 G-30
BROWN METALLIC MBS07 G-30  BROWN METALLIC  GOLD METALLIC M7813 G-30  GOLD METALLIC 
 MBS07 G-30  M7813 G-30
GREEN METALLIC M7763 G-30  GREEN METALLIC  BLUE METALLIC MBS05 G-30  BLUE METALLIC 
 M7763 G-30  MBS05 G-30
PURPLE METALLIC MB032 G-30  PURPLE METALLIC  DARK PURPLE METALLIC M7984 G-30  DARK PURPLE METALLIC
 MB032 G-30  M7984 G-30

 

ІСКРИСТИЙ ТА ХАМЕЛЕОН

SPARKLING WHITE MD046 G-80  SPARKLING WHITE

 

 

SPARKLING DARK GREY MD049 G-80  SPARKLING DARK GREY
 MD046 G-80  MD049 G-80 
SPARKLING GOLD MD048 G-80  SPARKLING GOLD PRISMATIC SNOW ME005 G-80  PRISMATIC SNOW
 MD048 G-80  ME005 G-80
PRISMATIC WHITE ME013 G-80  PRISMATIC WHITE  PRISMATIC SILVER ME014 G-80  PRISMATIC SILVER 
 ME013 G-80  ME014 G-80
PRISMATIC CHAMPAGNE ME010 G-80  PRISMATIC CHAMPAGNE  PRISMATIC GRAY ME009 G-80  PRISMATIC GRAY 
 ME010 G-80  ME009 G-80
PRISMATIC BROWN ME012 G-80  PRISMATIC BROWN  PRISMATIC TIGER ME011 G-80  PRISMATIC TIGER 
 ME012 G-80  ME011 G-80
PRISMATIC BLACK ME007 G-80  PRISMATIC BLACK  PRISMATIC GREEN ME016 G-80  PRISMATIC GREEN 
 ME007 G-80  ME016 G-80
SPARKLING BLACK MD044 G-80  SPARKLING BLACK  SPARKLING GRAY MD045 G-80  SPARKLING GRAY 
 MD044 G-80  MD045 G-80
SPARKLING RED MD052 G-80  SPARKLING RED  SPARKLING LIGHT BLUE MD050 G-80  SPARKLING LIGHT BLUE
 MD052 G-80  MD050 G-80
SPARKLING BLUE MD051 G-80  SPARKLING BLUE  PRISMATIC SKY ME017 G-80  PRISMATIC SKY 
 MD051 G-80  ME017 G-80
PRISMATIC VIOLET ME008 G-80  PRISMATIC VIOLET  PRISMATIC GOLD ME006 G-80  PRISMATIC GOLD 
 ME008 G-80  ME006 G-80
PRISMATIC COPPER ME015 G-80  PRISMATIC COPPER   
 ME015 G-80

 

ІМІТАЦІЯ КАМЕНЮ, ДЕРЕВА, МЕТАЛУ

TRAVERTINE MG404 G-15  TRAVERTINE   WHITE MARBLE MG5W G-80  WHITE MARBLE 
 MG404 G-15  MG5W G-80
BLACK GRANITE MG1W G-80  BLACK GRANITE  MAHOGANY MT382 G-15  MAHOGANY 
 MG1W G-80  MT382 G-15
WALNUT MT402 G-15  WALNUT  TEAK MT432 G-15  TEAK 
 MT402 G-15  MT432 G-15
WHITE GRANITE MG2W G-80  WHITE GRANITE  RED GRANITE MG3W G-80  RED GRANITE 
 MG2W G-80  MG3W G-80
PINK GRANITE MG4W G-80  PINK GRANITE  YELLOW GRANITE MG438 G-80  YELLOW GRANITE 
 MG4W G-80  MG438 G-80
RUSTY SLATE MG396 G-15  RUSTY SLATE  SERPEGGIANTE MG386 G-15  SERPEGGIANTE 
 MG396 G-15  MG386 G-15
HELLENIC SOLID MARBLE MG428 G-80  HELLENIC SOLID MARBLE  BLUE PEARL MARBLE MG427 G-80  BLUE PEARL MARBLE 
 MG428 G-80  MG427 G-80
GREEN MARBLE MG394 G-80  GREEN MARBLE  ORIENTAL CANE MT406 G-15  ORIENTAL CANE 
 MG394 G-80  MT406 G-15
MAPLE MT401 G-15  MAPLE  ZEBLOCK MT407 G-15  ZEBLOCK 
 MT401 G-15  MT407 G-15
ZEBRAWOOD MT405 G-15  ZEBRAWOOD  NATURAL OAK MT429 G-15  NATURAL OAK 
 MT405 G-15  MT429 G-15
DARK OAK MT430 G-15  DARK OAK  BLACK LARCH MT392 G-15  BLACK LARCH 
 MT430 G-15  MT392 G-15
WHITE LARCH MT431 G-15  WHITE LARCH  BEECH MT393 G-15  BEECH 
 MT431 G-15  MT393 G-15
BRUSHED ALUMINUM LIGHT MM389 G-15  BRUSHED ALUMINUM    LIGHT BRUSHED ALUMINUM MEDIUM MM388 G-15  BRUSHED  ALUMINUM    MEDIUM
 MM389 G-15  MM388 G-15
PROCESSED BRONZE MM390 G-15  PROCESSED BRONZE PATINA COPPER MM387 G-15  PATINA COPPER 
 MM390 G-15  MM387 G-15
ALUMINUM SAND FINISH MM391 G-30  ALUMINUM SAND FINISH ALUMINUM HAIRLINE MM398 G-30  ALUMINUM HAIRLINE 
 MM391 G-30  MM398 G-30
BETON LIGHT MA433 G-15  BETON LIGHT  BETON DARK MA434 G-15  BETON DARK 
 MA433 G-15  MA434 G-15
URUWASHI GRAY MA435  URUWASHI GRAY BROWN LEATHER MA436  BROWN LEATHER 
 MA435  MA436

PRISMATIC | Кольори хамелеони

Алюмінієві композитні панелі Alpolic з покриттям хамелеон в залежності від типу пігменту, кута огляду, а також довжини хвилі світла, будуть виглядати по-різному з різних кутів огляду.

Унікальна обробка поверхні композитних панелей, яка змінює кольори зі зміною погоди та часу доби здатна оживляти вашу будівлю. В кожен момент часу, під кожним кутом, кожна людина, що проходить поряд, бачить вашу будівлю інакшою – переконливо інакшою. Це робить архітектуру справді незабутньою!

Як створюються панелі?

Верхнє покриття панелі складається з двох шарів: базове кольорове покриття та призматичне верхнє покриття, що містить спеціальні пігменти зі слюдяних лусочок. В результаті маємо поверхню, яка переливається від основного кольору до його відтінків і навіть в інший колір. Чітке дотримання формул фторополімерної смоли Lumiflon® FEVE робить можливим призматичний ефект і гарантує, що ефект триватиме десятиліттями завдяки чудовій міцності цього архітектурного покриття нового покоління.

Умови постачання

Композитні панелі з ефектом хамелеон в Україну поставляються виключно під замовлення. Обирайте панелі для інтер’єрів з РЕ наповнювачем, а для фасадів – виключно з вогнестійким наповнювачем класу горючості Г 1. Вони ідеально підходять для оздоблення вражаючих, інтерактивних фасадів. Особливого ефекту матеріал набуває там, де можна спостерігати за фасадом в різний час доби та різні пори року, з різним освітленням. Природні зміни дають максимальну життєву силу ефекту хамелеон.

Перегляньте сторінку сайту з об’єктами, щоб знайти приклад торгового центру Gorodok в Києві на Почайній. Ще краще на власні очі побачити динамічні ефекти, які можна досягти лише за допомогою призматичних панелей – і отримати натхнення для власного динамічного бачення.

Будь-який монітор не здатен передати динаміку композитних панелей з ефектом хамелеона, тому радимо замовити зразок. Звертайтесь!

Екологічність матеріалу

Давати речам друге життя – це найкраще, що може зробити кожна людина, якщо хоче допомогти довкіллю.

Друге життя композитних матеріалів можливе. ALPOLIC та пов’язані з ним матеріали підлягають 100% переробці. Крім того, застосування матеріалів Алполік допомагає будівлям по всьому світу отримувати зелені сертифікати LEED.

Щоб зберегти навколишнє середовище, на виробничих підприємствах ALPOLIC відновлюють алюміній та в якості наповнювача частково використовується вторинна сировина

Для плавки первинного алюмінію потрібна велика кількість електроенергії. Натомість для обробки вторинного алюмінію використовується лише п’ять відсотків електроенергії, необхідної для плавки первинного алюмінію

У матеріалах ALPOLIC® застосовується алюмінієвий сплав 3105, який містить перероблений алюміній. Звісно кількість вторинного алюмінію в різних бобінах різниться, але вміст 3105 приблизно такий:

• 12,5% перероблений алюміній після споживача
• 64,2% вторинний алюміній
• 23,3% первинний алюміній

Позитивний екологічний баланс

ALPOLIC отримав Декларацію про екологічність продукту (Environmental Product Declaration, скор. EPD) для алюмінієвих композиційних панелей.

Екологічно збалансований розвиток – це фундаментальна частина корпоративної філософії ALPOLIC. Це означає шанобливе поводження з ресурсами та виробництво виключно відповідно до правил безпеки та охорони навколишнього середовища.

Декларація про екологічність продукту видана інститутом випробувань Kiwa BCS Öko-Garantie GmbH в жовтні 2019.

Декларація III для композиційних панелей ALPOLIC спирається на стандарти EN 15804 та ISO 14025, що містять всю релевантну інформацію про використання енергії та ресурсів і наскільки продукти сприяють парниковому ефекту, підкисленню, евтрофікації, руйнування озонового шару та утворення смогу.

Оцінка включає різні параметри та їх динаміку протягом усього життєвого циклу продукту. Для сертифікації ALPOLIC було проаналізовано споживання води, викиди CO2 та споживання енергії. Розглянуті композитні панелі ALPOLIC A2, ALPOLIC / fr та ALPOLIC REAL анодований.

Декларація про екологічність продукції розроблена аби надати прозору та детальну інформацію відносно умов виробництва відповідно до міжнародних стандартів ISO. Еко декларація є необхідною умовою для сертифікації будівель і дають їх власникам, архітекторам та планувальникам можливість обгрунтувати безпеку будівель на етапі планування.

Термін дії декларації 5 років.

Мінімальний обсяг замовлення

Алюмінієві композитні панелі ALPOLIC™ доступні для замовлення в невеликих кількостях. Композитні панелі у версіях ALPOLIC ™ / fr (вогнезахисний) і ALPOLIC ™ A2 (негорючий) доступні в мінімальному обсязі замовлення всього 150 м2. Це гарантує максимальну гнучкість при плануванні проектів і в той же час знижує витрати на зберігання.

Послуга доставки відноситься до кольорів палітри з 14 класичних кольорів у простих або металевих тонах.

Алюмінієві композитні панелі характеризуються відмінною площинністю, простотою обробки і формування, а також високою жорсткістю на вигин і стійкістю до атмосферних впливів і тому ідеально підходять для складного дизайну навісних вентильованих фасадів у існуючих і нових будівлях.

Вартість алюмінієвих композитних панелей Alpolic

Ціну вказано за 1 м² матеріалу

CLASSIC

Вогнестійкий фасадний матеріал в класичних елегантних кольорах, що є бестселерами в Європі

€42,5/м²
 • 4 мм товщина
 • 0,5 мм товщина алюмінію
 • Г 1 або НГ група горючості
 • ширина: 1285 мм або 1535 мм
 • довжина під замовлення: будь яка до 5000 мм

METALLIC

Вогнестійкий фасадний матеріал в інтернаціональних кольорах Mitsubishi металлік

€45,8/м²
 • 4 мм товщина
 • 0,5 мм товщина алюмінію
 • Г 1 або НГ група горючості
 • ширина: 1285 мм або 1535 мм
 • довжина під замовлення: будь яка до 5000 мм

ІСКРИСТІ

Вогнестійкий фасадний матеріал преміальних іскристих кольорів з декоративними вкрапленнями

€47,5/м²
 • 4 мм товщина
 • 0,5 мм товщина алюмінію
 • Г 1 або НГ група горючості
 • ширина: 1285 мм або 1535 мм
 • довжина під замовлення: будь яка до 5000 мм

ХАМЕЛЕОНИ

Вогнестійкий фасадний матеріал, що змінюють колір в залежності від освітлення та кута огляду

€47,5/м²
 • 4 мм товщина
 • 0,5 мм товщина алюмінію
 • Г 1 або НГ група горючості
 • ширина: 1285 мм або 1535 мм
 • довжина під замовлення: будь яка до 5000 мм
Отримайте оцінку вартості проекту