Алюмінієві композитні панелі Alpolic

Вентильований фасад – ідеальне рішення для будинку, якщо в пріоритеті краса та функціональність. Звукоізоляцію, теплоізоляцію, надійність, довговічність і пожежну безпеку найкраще за будь-які матеріали забезпечує алюмінієвий композитний матеріал.

Визнаний світовий лідер у виробництві алюмокомпозита (алюкобонда) – це корпорація Mitsubishi Chemical, Японія. Якщо ви шукайте найкращий матеріал серед композитних матеріалів, то Алполік саме те, що вам потрібно. Цей композитний матеріал застосовується для фасадів будь якої архітектури, як нових будівель так і ефектної реконструкції. 47 років матеріал Alpolic використовується для оздоблення витончених фасадів по всьому світу та впевнено утримує позиції світового лідера преміум якості.

Alpolic – максимальна пожежна безпека

ALPOLIC – це композитна панель, що складається з двох алюмінієвих листів товщиною 0,5 мм з вогнестійким мінеральним полімерним наповнювачем, загальною товщиною 4-6 мм. Матеріал відповідає вимогам пожежної безпеки, підтверджений сертифікатом якості та затверджений будівельними органами.

Композитні панелі – міцний та водночас легкий матеріал, що приймає будь яку форму, простий в обробці із застосуванням стандартних інструментів. Ідеальна планарність, різноманітність кольорів, їх унікальність та надзвичайна стійкість до погодних умов – вагомі переваги перед іншими фасадними матеріалами.

Преміальна якість. Останнє десятиліття Алполік впевнено утримує позицію трендсеттера в дизайні фасадів. Численні вдосконалення матеріалу, такі як анодовані поверхні, сертифікація A2 (НГ) або патентоване 3-шарове FEVE покриття LUMIFLON підкреслюють інноваційність матеріалу. Лицьова сторона покрита LUMIFLON на основі високоякісної смоли фторополімеру (FEVE). Це унікальне покриття забезпечує яскравий колір та стійкість порівняно з іншими типами покриттів. Таким чином, ALPOLIC є ідеальним матеріалом для безмежних можливостей дизайну вентильованих фасадів.

Виробник: Mitsubishi Polyester Film, що входить до складу концерну Mitsubishi Group, Японія. Виробництво за допомогою найсучасніших технології відбувається на 3 заводах відповідно до найсуворіших норм якості та охорони навколишнього середовища.

Постачальник: Алютал – ексклюзивний дистриб’ютор Alpolic в Україні. З 2013 року ми здійснюємо прямі поставки композитного матеріалу з Японії та Німеччини. Завдяки досвіду в постачанні та обробці алюмінієвих композиційних панелей, ми пропонуємо нашим клієнтам як стандартні, так і індивідуальні рішення для складних будівельних об’єктів. Алютал – імпортер №1 алюмінієвих матеріалів для фасадів в Україні. Наші партнери особливо цінують високу якість матеріалу, чітко визначені терміни поставки та професійні консультації щодо продуктів з усіх аспектів фасадної конструкції.

Якщо пріоритетом архітектора або забудовника є протипожежний захист, свобода у виборі архітектурної форми та бездоганний вигляд фасаду будівлі понад 50 років, тоді обирають Alpolic, бо він створений для будівництва та реконструкції найкращих навісних вентильованих фасадів в світі.

Розрахувати вартість матеріалів для фасаду? Відправляйте заявку!

Переваги АКП ALPOLIC

Панелі ALPOLIC представлені такими серіями кольорів, як однотонний, металік, іскристий і хамелеон, імітація дерева, каменю і металу, що дозволяє реалізувати будь-які дизайнерські ідеї, надавши фасаду оригінальний зовнішній вигляд.

Композитні алюмінієві панелі відрізняються високою вогнестійкістю, порівняно з іншими панелями, особливою міцністю, відмінною звукоізоляцією і антивібраційними властивостями, що надає можливість їх застосування для обробки фасадів будівель, розташованих у місцях з підвищеним рівнем шуму, при цьому ціни на дані панелі відносно невисокі, а тому алюмінієві композитні панелі ALPOLIC дуже популярні в усьому світі.

Особливості композитних панелей

Однією з особливостей композитних панелей є декоративне покриття лицьового боку. ALPOLIC покривається високоякісною фторвуглецевою фарбою на основі LUMIFLON, розробленою компанією Asahi Glass, яка також входить до складу концерну Mitsubishi Group, – це розчинний фторполімер, використовуваний у покриттях, який має одне з найбільш важливих переваг фторпохідних – чудова стійкість до негативного впливу зовнішнього середовища. 

За результатами випробувань, проведеним компанією Asahi Glass, після 8000 годин агресивного впливу, що відповідає 20 рокам експлуатації матеріалу у нормальних погодних умовах, збереження глянцю склало 80%.

Основною функцією фасаду є захист стінових панелей від негативних впливів атмосферних опадів і механічних пошкоджень, а також додання будові привабливого зовнішнього вигляду.

Композитні алюмінієві панелі відрізняються тривалим терміном експлуатації. Mitsubishi Plastics Inc. надає гарантію до 20 років на покриття панелей ALPOLIC, реальний же термін служби матеріалу на відкритому повітрі може скласти близько 50 років при цьому не потребує особливого догляду. Цей матеріал не схильний до корозії, тому таке облицювання може застосовуватися у вологому кліматі.

Застосування інноваційних технологій і сучасних матеріалів при виробництві алюмінієвих композитних панелей дозволяє зменшити навантаження на фасадні конструкції, так як мала вага є ще однією перевагою панелей ALPOLIC.

Типи панелей

 

ALPOLIC fr

ALPOLIC A2

ALPOLIC A1

  вогнестійкий матеріал, клас пожежної безпеки Г1 в Україні негорючий матеріал, клас пожежної безпеки НГ в Україні єдиний в світі повністю негорючий композитний матеріал

Частина горючих інгредієнтів всередині основного матеріалу

≤30%

≤10%

≤5%

Тепловий потенціал основного матеріалу

≤14 МДж / кг

≤3 МДж / кг

≤1 МДж / кг

Звідки походить наповнювач Alpolic?

Відомо, що наповнювач композитної панелі визначає вогнестійкість матеріалу. В залежності від внутрішнього складу наповнювача, залежить безпека майбутньої будівлі.
 
Якщо наповнювач складається переважно з поліетилену – панелі горючі, якщо мінеральних речовин не менше 70% – матеріал вважається вогнестійким, а якщо наповнювач мінеральний на 90% – панелі негорючі.
 
Алполік виготовляє панелі виключно з мінеральним наповнювачем та спеціалізується виключно на фасадних матеріалах.
 
Склад наповнювача розробляється, визначається та виготовляється виключно японськими спеціалістами.
 
Готова суміш в гранулах відправляється з Японії на заводи Німеччини та США, де вже стає частиною алюмінієвих композитних панелей.
 
Таким чином всі заводи дотримуються оригінальної рецептури Alpolic та гарантовано мають високу якість.

Негорючі композитні панелі А2 = НГ

ALPOLIC A2 – це композитна панель для навісних вентильованих фасадів, що складається з двох алюмінієвих листів товщиною 0,5 мм (сплав EN AW-3105 (AlMn0, 5Mg0, 5), термообробка Н14, згідно EN 485-2), з серцевиною з негорючого мінерального наповнювача, що містить 90% трігідроксід алюмінію, що забезпечує гарні протипожежні властивості даного матеріалу.

Склад ALPOLIC А2

 

Процес виготовлення панелі ALPOLIC А2 є аналогічним процесу виготовлення ALPOLIC/fr і здійснюється з використанням двох технологічних ліній: лінії для нанесення покриття на рулони та лінії для ламінування. На лінії для нанесення покриття застосовується унікальна технологія «нанесення покриття пресуванням», розроблена компанією Mitsubishi Chemical, що дозволило добитися більш гладкого покриття.

Технологія нанесення покриття пресуванням

Панелі покриваються високоякісною фторвуглецевою фарбою на основі LUMIFLON, рівень глянцю покриття LUMIFLON може становити від 15% до 80%.
Якість покриття LUMIFLON відповідає всім технічним умовам для рулонів з покриттям, що використовуються для зовнішньої обробки будівель, розробленим ЕЕСА (Європейська Асоціація з нанесення покриттів на рулони) і ААМА (Американська Асоціація виробників будівельних конструкцій).

Жорсткість композитної панелі ALPOLIC А2

У виробництві композитних панелей ALPOLIC А2 використовується алюмінієвий лист марки сплаву EN AW-3105, який поєднує в собі значну жорсткість і в той же час пластичність. Жорсткість дозволяє уникнути утворення «лінз», а пластичність – спростити обробку композитних панелей. Це поєднання робить її привабливою для застосування у фасадних рішеннях. У порівнянні з моноалюмініевимі листами композитна панель ALPOLIC А2 має високу міцність на вигин, однак вона легше моноалюмініевого листа на 10%.

Вагове співвідношення панелі ALPOLIC А2 із моноалюмініевим листом для однакових показників вигинистої жорсткості:

ALPOLIC А2 Моноалюмініевий лист Вагове співвідношення
Товщина, мм Вага, кг/м2 Товщина, мм Вага, кг/м2
4 8,1 3,3 8,9 90%

ALPOLIC А2 поставляється у вигляді панелі з рівним обрізаним ребром без зміщення алюмінієвих листів або явного виступу наповнювача серцевини.

Розміри панелі:

Товщина панели 4 мм
Товщина алюмінія 0,5 мм
Вага панелі 8,1 кг/ м2
Ширина (стандарт) 1250, 1500 мм
Длина 1800-7200 мм

Допустимі відхилення від стандартних розмірів:

Ширина ±2,0 мм
Довжина ±4,0 мм
Товщина ±0,2 мм
Прогин максимум 0,5% длины и/или ширины
Квадратність максимум 5 мм

Механічні властивості ALPOLIC А2:

Межа прочности (ASTM E8) 4,3 кг/мм2
Межа текучести (ASTM E8) 4,1 кг/мм2
подовження (ASTM E8) 3,8%
Еластичність (ASTM С393) 3850 кг/мм2
Коефіцієнт термічного розширення 1,2 мм/м/50°С
Температура деформації 110°С
Коефіцієнт звукопоглинання (ASTM E413) 27 дБ

Механічні властивості алюмінієвого листа (сплав EN AW-3105 Н14):

Межа текучості (ASTM E8)

15,5 кг/мм2
Модуль пружності (ASTM С393) 7000 кг/мм2

Вогнестійкість панелей Алполік А2

Матеріал наповнювачу

ALPOLIC A2
Кількість горючих елементів наповнювача <10%
Пожежна класифікація, Європа

Євроклас A2
(EN 13501-01:2007)

Вогнестійкі композитні панелі FR = Г1

ALPOLIC / fr – це композитна панель для навісних вентильованих фасадів, що складається з двох алюмінієвих листів товщиною 0,5 мм (сплав EN AW-3105 (AlMn0,5Mg0,5), термообробка Н14, згідно EN 485-2), з серцевиною з негорючого мінерального наповнювача, що містить 70% трігідроксід алюмінію, що забезпечує хороші протипожежні властивості даного матеріалу (порівняння ступеня горючості композитних панелей).

Склад ALPOLIC / fr:

Структура ALPOLIC/fr ACM

Процес виготовлення алюмінієвої композитної панелі ALPOLIC / fr, здійснюється з використанням двох технологічних ліній: лінії для нанесення покриття на рулони і лінії для ламінування. На лінії для нанесення покриття застосовується унікальна технологія «нанесення покриття пресуванням», розроблена компанією Mitsubishi Chemical, що дозволило добитися більш гладкого покриття.

Технологія нанесення покриття пресуванням:

 

Покриття є однією з особливостей фасадних композитних панелей. Панелі покриваються високоякісної фторуглеродного фарбою на основі LUMIFLON. LUMIFLON – це розчинний фторполімери, який використовується в покриттях, який володіє чудовою стійкістю до негативного впливу зовнішнього середовища. При цьому рівень глянцю покриття LUMIFLON може становити від 15% до 80%.

За результатами випробувань, проведених компанією Asahi Glass, після 8000 годин агресивного впливу, що відповідає 20 рокам експлуатації матеріалу в нормальних погодних умовах, збереження глянцю склала 80%, тоді як у покриттів на основі PVDF збереження глянцю за цей же період складає всього 50%.

Якість покриття LUMIFLON відповідає всім технічним умовам для рулонів з покриттям, які використовуються для зовнішньої обробки будівель, розробленим ЕЕСА (Європейська Асоціація з нанесення покриттів на рулони) і Аама (Американська Асоціація виробників будівельних конструкцій).

Характеристики алюмінієвих панелей

У виробництві композитних панелей ALPOLIC / fr для навісних вентильованих фасадів використовується алюмінієвий лист марки сплаву EN AW-3105, який поєднує в собі значну жорсткість і в той же час пластичність. Жорсткість дозволяє уникнути утворення «лінз», а пластичність – спростити обробку композитних панелей. Це поєднання робить її привабливою для застосування в фасадних рішеннях. У порівнянні з моноалюмініевимі листами композитна панель ALPOLIC / fr має високу міцність на вигин, проте вона легше моноалюмініевого листа на 15%.

Якщо Ви вирішили придбати панель alpolic, ціна приємно вас здивує. Тільки у нас низькі ціни на матеріал високої якості.

Вагове співвідношення панелі ALPOLIC / fr з моноалюмініевим листом для однакових показників згинальної жорсткості:

ALPOLIC/fr Моноалюмініевий лист Вагове співвідношення
Товщина, мм Вага, кг/м2 Товщина, мм Вага, кг/м2
4 7,6 3,3 8,9 85%

Фізичні та механічні характеристики ALPOLIC / fr

ALPOLIC / fr поставляється у вигляді панелі з рівним обрізаним ребром без зміщення алюмінієвих листів або явного виступу наповнювача серцевини.

Розміри панелі:

Товщина панелі 3 мм 4мм 6 мм
Товщина алюмінію 0,5 мм
Вага панелі 6 кг/м2 7,6 кг/ м2 10,9 кг/ м2
Ширина (стандарт) 965, 1270, 1575 мм
Довжина до 7200 мм 

Допустимі відхилення від стандартних розмірів:

Ширина ±2,0 мм
Довжина ±4,0 мм
Товщина ±0,2 мм
Прогин максимум 0,5% довжини та/або ширини
Квадратність максимум 5 мм

Механічні властивості ALPOLIC / fr:

Межа міцності (ASTM E8) 4,9 кг/мм2
Межа плинності (ASTM E8) 4,4 кг/мм2
Подовження (ASTM E8) 5%
Еластичність (ASTM С393) 3980 кг/мм2
Коефіцієнт термічного розширення 1,2 мм/м/50°С
Температура деформації 116°С
Коефіцієнт звукопоглинання (ASTM E413) 27 дБ

Механічні властивості алюмінієвого листа (сплав EN AW-3105 Н14):

Межа плинності (ASTM E8)

15,5 кг/мм2
Модуль пружності (ASTM С393) 7000 кг/мм2

Вогнестійкість композитної панелі ALPOLIC/fr:

Країна

Тест / стандарт

Україна

ДСТУ EN 13501-1:2016

ЄС (застосовується в Європі, Швейцарії, Туреччині)

EN 13823, EN ISO 11925-2, EN 13501-1

Велика Британія

BS 476 частини 6 та 7, BS 8414-1, BS 8414-2

Польща

PN / B-02867

Чеська Республіка

CSN 73 0862, CSN 73 0863

Угорщина

MSZ 14800-6:2009

Австрія

OENORM B 3800-5

Росія

GOST 30244-94 метод II, SNIP 21-01-97*, TsNIISK Тест на природній вогонь

США

NFPA 259-93 – Британська теплова одиниця, ASTM D1781-76 – тест на розшарування, ASTM E-84 – тунельний тест, ASTM E-108 – модифікований, UBC 26-9 & NFPA 285 – Тест ISMA, ASTM E108 – тест на вогнестійкість кровлі, ASTM E119 – 1-годинна та 2-х годинна вогнева оцінка, UBC 26-3 – випробування всередині приміщення, випробування на токсичність горіння – Єдині протипожежні правила та будівельний кодекс штату Нью-Йорк

Канада

CAN / ULC-S 134-92 – повномасштабний тест на вогнестійкість зовнішньої стіни

Японія

ISO 5660-1 – тест на викид тепла на негорючість матеріалу

Китай

GB8625, GB8628, GB8627

Сінгапур

BS 476 Part 6 & 7, місцеве регулювання

Малайзія

BS 476 Part 6 & 7, ISO 9705:1993, місцеве регулювання

PRISMATIC | Кольори хамелеони

Алюмінієві композитні панелі Alpolic з покриттям хамелеон в залежності від типу пігменту, кута огляду, а також довжини хвилі світла, будуть виглядати по-різному з різних кутів огляду.

Унікальна обробка поверхні композитних панелей, яка змінює кольори зі зміною погоди та часу доби здатна оживляти вашу будівлю. В кожен момент часу, під кожним кутом, кожна людина, що проходить поряд, бачить вашу будівлю інакшою – переконливо інакшою. Це робить архітектуру справді незабутньою!

Як створюються панелі?

Верхнє покриття панелі складається з двох шарів: базове кольорове покриття та призматичне верхнє покриття, що містить спеціальні пігменти зі слюдяних лусочок. В результаті маємо поверхню, яка переливається від основного кольору до його відтінків і навіть в інший колір. Чітке дотримання формул фторополімерної смоли Lumiflon® FEVE робить можливим призматичний ефект і гарантує, що ефект триватиме десятиліттями завдяки чудовій міцності цього архітектурного покриття нового покоління.

Умови постачання

Композитні панелі з ефектом хамелеон в Україну поставляються виключно під замовлення. Обирайте панелі для інтер’єрів з РЕ наповнювачем, а для фасадів – виключно з вогнестійким наповнювачем класу горючості Г 1. Вони ідеально підходять для оздоблення вражаючих, інтерактивних фасадів. Особливого ефекту матеріал набуває там, де можна спостерігати за фасадом в різний час доби та різні пори року, з різним освітленням. Природні зміни дають максимальну життєву силу ефекту хамелеон.

Перегляньте сторінку сайту з об’єктами, щоб знайти приклад торгового центру Gorodok в Києві на Почайній. Ще краще на власні очі побачити динамічні ефекти, які можна досягти лише за допомогою призматичних панелей – і отримати натхнення для власного динамічного бачення.

Будь-який монітор не здатен передати динаміку композитних панелей з ефектом хамелеона, тому радимо замовити зразок. Звертайтесь!

Екологічність матеріалу

Давати речам друге життя – це найкраще, що може зробити кожна людина, якщо хоче допомогти довкіллю.

Друге життя композитних матеріалів можливе. ALPOLIC та пов’язані з ним матеріали підлягають 100% переробці. Крім того, застосування матеріалів Алполік допомагає будівлям по всьому світу отримувати зелені сертифікати LEED.

Щоб зберегти навколишнє середовище, на виробничих підприємствах ALPOLIC відновлюють алюміній та в якості наповнювача частково використовується вторинна сировина

Для плавки первинного алюмінію потрібна велика кількість електроенергії. Натомість для обробки вторинного алюмінію використовується лише п’ять відсотків електроенергії, необхідної для плавки первинного алюмінію

У матеріалах ALPOLIC® застосовується алюмінієвий сплав 3105, який містить перероблений алюміній. Звісно кількість вторинного алюмінію в різних бобінах різниться, але вміст 3105 приблизно такий:

• 12,5% перероблений алюміній після споживача
• 64,2% вторинний алюміній
• 23,3% первинний алюміній

Позитивний екологічний баланс

ALPOLIC отримав Декларацію про екологічність продукту (Environmental Product Declaration, скор. EPD) для алюмінієвих композиційних панелей.

Екологічно збалансований розвиток – це фундаментальна частина корпоративної філософії ALPOLIC. Це означає шанобливе поводження з ресурсами та виробництво виключно відповідно до правил безпеки та охорони навколишнього середовища.

Декларація про екологічність продукту видана інститутом випробувань Kiwa BCS Öko-Garantie GmbH в жовтні 2019.

Декларація III для композиційних панелей ALPOLIC спирається на стандарти EN 15804 та ISO 14025, що містять всю релевантну інформацію про використання енергії та ресурсів і наскільки продукти сприяють парниковому ефекту, підкисленню, евтрофікації, руйнування озонового шару та утворення смогу.

Оцінка включає різні параметри та їх динаміку протягом усього життєвого циклу продукту. Для сертифікації ALPOLIC було проаналізовано споживання води, викиди CO2 та споживання енергії. Розглянуті композитні панелі ALPOLIC A2, ALPOLIC / fr та ALPOLIC REAL анодований.

Декларація про екологічність продукції розроблена аби надати прозору та детальну інформацію відносно умов виробництва відповідно до міжнародних стандартів ISO. Еко декларація є необхідною умовою для сертифікації будівель і дають їх власникам, архітекторам та планувальникам можливість обгрунтувати безпеку будівель на етапі планування.

Термін дії декларації 5 років.

Мінімальний обсяг замовлення

Алюмінієві композитні панелі ALPOLIC™ доступні для замовлення в невеликих кількостях. Композитні панелі у версіях ALPOLIC ™ / fr (вогнезахисний) і ALPOLIC ™ A2 (негорючий) доступні в мінімальному обсязі замовлення всього 150 м2. Це гарантує максимальну гнучкість при плануванні проектів і в той же час знижує витрати на зберігання.

Послуга доставки відноситься до кольорів палітри з 14 класичних кольорів у простих або металевих тонах.

Алюмінієві композитні панелі характеризуються відмінною площинністю, простотою обробки і формування, а також високою жорсткістю на вигин і стійкістю до атмосферних впливів і тому ідеально підходять для складного дизайну навісних вентильованих фасадів у існуючих і нових будівлях.

Вартість алюмінієвих композитних панелей Alpolic

Ціну вказано за 1 м² матеріалу

CLASSIC

Вогнестійкий фасадний матеріал в класичних елегантних кольорах, що є бестселерами в Європі

€42,5/м²
 • 4 мм товщина
 • 0,5 мм товщина алюмінію
 • Г 1 або НГ група горючості
 • ширина: 1285 мм або 1535 мм
 • довжина під замовлення: будь яка до 5000 мм

METALLIC

Вогнестійкий фасадний матеріал в інтернаціональних кольорах Mitsubishi металлік

€45,8/м²
 • 4 мм товщина
 • 0,5 мм товщина алюмінію
 • Г 1 або НГ група горючості
 • ширина: 1285 мм або 1535 мм
 • довжина під замовлення: будь яка до 5000 мм

ІСКРИСТІ

Вогнестійкий фасадний матеріал преміальних іскристих кольорів з декоративними вкрапленнями

€47,5/м²
 • 4 мм товщина
 • 0,5 мм товщина алюмінію
 • Г 1 або НГ група горючості
 • ширина: 1285 мм або 1535 мм
 • довжина під замовлення: будь яка до 5000 мм

ХАМЕЛЕОНИ

Вогнестійкий фасадний матеріал, що змінюють колір в залежності від освітлення та кута огляду

€47,5/м²
 • 4 мм товщина
 • 0,5 мм товщина алюмінію
 • Г 1 або НГ група горючості
 • ширина: 1285 мм або 1535 мм
 • довжина під замовлення: будь яка до 5000 мм
Отримайте оцінку вартості проекту