Алюмінієві композитні панелі


Алюмінієві композитні панелі — це ультрасучасний облицювальний матеріал, що використовується для оформлення фасадів, внутрішніх стін приміщень, виготовлення зовнішньої реклами, створення нестандартних інтер’єрних рішень.


Композитні панелі виготовляються з двох зовнішніх алюмінієвих шарів та внутрішнього шару, що на 70-90% складається з мінерального наповнювача. Така конструкція забезпечує легкість матеріалу та відмінні антикорозійні та теплоізоляційні властивості панелей.

Переваги композитних панелей з алюмінію

 • Легкість транспортування та монтажу. Композитні панелі мають невелику масу, а техніка монтажу панелей не потребує спеціального обладнання та навчання робітників.
 • Довготривала експлуатація. Термін експлуатації алюмінієвих панелей дорівнює не менше 50 років, в тому числі в умовах застосування на вулиці.
 • Високий рівень вогнестійкості та стійкості від ультрафіолетового випромінювання. Панелі зберігають яскравий колір та зовнішню привабливість в будь-яких погодних умовах десятки років.
 • Невелика маса алюмінієвих панелей сприяє зменшенню тиску на стіни та фасади будівель.
 • Високі показники шумоізоляції та стійкості до вібрацій.
 • Панелі стійкі до забруднень та не потребують особливого догляду, для миття фасаду достатньо природних опадів.
 • Композитні панелі з алюмінію відрізняються гнучкістю та еластичністю, що дозволяє використовувати матеріал для втілення незвичайних дизайнерських рішень, а також декорувати поверхні будь-яких форм.
Наша продукція

Види та ціна алюмінієвих композитних панелей

Види композитних панелей розрізняються за сферою їх використання: панелі для внутрішнього декорування тонкі, мають товщину до 3 мм і РЕ покриття; алюмокомпозит для облицювання фасадів має товщину від 4 мм та має стійке до зовнішнього середовища покриття.

Ціни на композитні панелі залежать від їх виду, призначення, бренду виробника, а також кольорового та текстурного рішення.

У нас ви можете придбати алюмінієві композитні панелі різноманітних відтінків та дизайну:

 • Великий асортимент одноколірних панелей різних відтінків.
 • Панелі, що імітують текстури інших матеріалів (цегли, каменю, бетону, дерева, дзеркальні, металеві, мармурові, гранітні панелі).
 • Панелі з 3D-ефектами та ефектом «хамелеону», коли колірний відтінок переливається в залежності кута огляду.
<h1>Алюмінієві композитні панелі</h1>
Отримати розрахунок вартості проекту
Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію
Об'єкти
Реалізовані об'єкти

АКП – АЛЮМІНІЄВІ КОМПОЗИТНІ ПАНЕЛІ

Алюмінієві композитні панелі (АКП) – це сучасний будівельний матеріал для фасадів різних будівель. Конструкція таких виробів складається з декількох шарів: два шари (верхній і нижній) виконані з алюмінію, який не піддається впливу корозії. Між цими пластинами розташований шар поліетилену високого тиску, який виконує функцію утеплювача.

Переваги алюмінієвих композитних панелей

Фасадні матеріали відрізняються наступним переліком переваг:

 • тривала експлуатація – близько 50 років при дотриманні основних умов монтажу і правильного догляду;
 • всі вироби вогнестійкі;
 • поверхня не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів;
 • стійкість до вібрацій і відмінні звукоізоляційні властивості;
 • різноманітність колірної палітри.

Склад матеріалу і технологія виробництва АКП

Композітні панелі виробляються в три етапи, на кожному з яких використовують особливі технології:

 1. Хіміосінтез – матеріал в рулоні піддається хімічній обробці, наноситься оксидоване покриття з клейкими властивостями.
 2. Виконання фарбування і лакування поверхні. Після повного висихання листи знову згортаються в рулони.
 3. Термосклеювання – високомолекулярна плівка і алюмінієвий матеріал плавляться для подальшого прикочування до розплавленого поліетилену.

Сфера застосування АКП

АКП можна купити для використання на об’єктах комерційного призначення, для облицювання будинку (дачного будиночка і заміських котеджів), для автоцентру, на автозаправних станціях, в аеропортах, автовокзалах, для внутрішньої обробки усередині приміщень. Матеріал АКП ідеально підходить для вентильованих фасадів (вентфасад).

Різновиди композиту

Матеріал для обробки фасадів (алюмінієвий композит) прийнято розрізняти по товщині. Виходячи з цього показника, визначається сфера експлуатації панелей: тонкі моделі використовують для внутрішньої обробки, а товсті – для облицювання фасаду будівель.

Також, матеріал розрізняють по дизайну і колірному відтінку:

 1. Панелі під цеглу, камінь, бетон, дерево, дзеркало, метал, мармур, граніт.
 2. Однотонні матеріали.
 3. «Хамелеон», коли колірний відтінок переливається в залежності від того, під яким кутом подивитися на конструкцію.

Кращі виробники композитних панелей

Продукція Омбре, Naturalbond, Alpolic і Алюкобонд – це високоякісні товари, представлені в різних варіантах оформлення для створення різних стилів інтер’єру і екстер’єру споруд. Всі товари виконані з урахуванням основних стандартів якості із застосуванням інноваційних технологій.

Як розрахувати і купити алюмінієвий композит (АКП)?

Вибираючи алюмінієвий композит, важливо врахувати кілька характеристик:

 • особливості експлуатації – всередині будинку або зовні;
 • розмір панелей – товщина, довжина і ширина;
 • негативні фактори впливу – ультрафіолетові промені, підвищена вологість, різкі температурні перепади та інші;
 • дизайнерські особливості моделі.

Компанія «ALUTAL» пропонує кожному покупцеві унікальну можливість – замовити зразок вподобаного матеріалу для тестування.

Від чого залежить ціна фасадних матеріалів?

Ціна матеріалів для вентильованих фасадів залежить від багатьох показників, які важливо враховувати в процесі вибору. Одним з найбільш важливих аспектів є сфера застосування панелей. Відштовхуючись від того, де саме буде використовуватися матеріал, можна підібрати ідеальний варіант для роботи, який буде в повній мірі відповідати основним технічним вимогам даної сфери.

Наші менеджери допоможуть кожному покупцеві визначитися з правильним вибором і підібрати зносостійкий і надійний матеріал. Також на нашому сайті ви можете ознайомитися з цінами і прикладами використання.

Читать больше