ТЕЛ: (044) 364-19-67 (050) 353-78-98 (050) 410-32-13
Головна - Про компанію
Про компанію

   

  Фасадні панелі виробництва компанії "Алютал"

   

  Інжинірингова Компанія «Алютал» розпочала свою діяльність в 2008 році як підрозділ з продажу алюмінієвих композитних cистем в групі компаній. На сьогоднішній день підрозділ зріс до самостійного підприємства. Підсумком нашої роботи на ринку є надійні партнерські відносини, реалізовані проекти, власна виробнича база, професійний підхід в бізнесі.

  В 2013 році ІК "Алютал" стала офіційним представником світового лідера серед виробників алюмінієвих композитних панелей - торгової марки Alpolic (Японія).  Інженери нашої компанії розробили систему кріплення для навісних вентильованих фасадів «ProfessionAL». Наша система відповідає всім ГОСТам і вимогам з монтажу НВФ, що підтверджено сертифікатом ВІДПОВІДНОСТІ і протоколами випробувань.

  Завдяки комплексному підходу у вирішенні завдань з поставки матеріалів для НВФ, а також клієнтоорієнтованої збутової політиці, Інжинірингова Компанія «Алютал» стає все більш популярною в своїй сфері діяльності.

  Постійне прагнення до інновацій, розвитку - основні характеристики компанії та обраної стратегії. Наші цілі: стати лідером у своєму секторі ринку; вибудувати довгострокові партнерські відносини з клієнтами; стати національною компанією, розвиваючої українську економіку.

  Облицювання будівель за допомогою технологій навісних вентильованих фасадів, представлених ІК «Алютал», дозволяє з мінімальними витратами і за короткий проміжок часу добитися хорошого теплового захисту та естетичного сучасного зовнішнього вигляду фасаду будівлі або будинку.

  Проектування й виготовлення касет для систем навісних вентильованих фасадів, виконують грамотні, відповідальні і досвідчені фахівці високої кваліфікації ІК «Алютал».

  Переваги роботи з нами:

  • найкраща пропозиція в співвідношенні ціна / якість;
  • оперативне отримання необхідного рішення;
  • індивідуальний підхід до клієнта і максимальне врахування його побажань;
  • орієнтація на клієнта і прагнення до довгострокового партнерства

  В основі наших відносин з партнерами лежить бажання виконувати взяті на себе зобов'язання, як за якістю наданих послуг, так і щодо дотримання фінансових зобов'язань перед клієнтами компанії. Стабільність, політика відкритості у відносинах з партнерами, чітка концепція абсолютно легальної та прозорої роботи - наше кредо. Багаторічний досвід роботи і знання особливостей ринку, високий професіоналізм персоналу, бездоганна репутація, є підтвердженням надійності нашої компанії.