Alutal

Отримайте безкоштовну консультацію
Що кажуть наші клієнти
Нове в блозі Алютал
Як доглядати за фасадом з АКП?
Як доглядати за фасадом з АКП?

У статті надано рекомендації щодо догляду за фасадом з алюмінієвих композитних панелей Алполік від виробника Mitsubishi Chemical. Методика очищення і обслуговування зовнішнього пок…


Вентильовані фасади – наша професія!

Фасадні системи – найважливіша тенденція сучасного будівництва. Вони надають будівлі привабливого зовнішнього вигляду, сприяють його утепленню та достатньої вентиляції. Сучасний фасад формує імідж та статус, при необхідності дозволяє вигідно продати будівлю, підвищує його заставну вартість.

Інжинірингова компанія Алютал імпортує в Україну фасадні матеріали виключно європейської якості, що відповідають світовим вимогам до пожежної безпеки з широкими можливостями для творчості архітекторів.

Ви можете просто купити фасадні матеріали різних типів зі складу: композитні панелі стандартних кольорів або металік, замовити порізку, фрезерування або виготовлення фасадних касет для МАФів, промислових, торгових, адміністративних об’єктів.

Якщо ж ваш фасад вимагає індивідуального та комплексного підходу, ми консультуємо, підбираємо матеріал і поставляємо композитні панелі в будь-якому обсязі і кольорі RAL, хамелеони, імітації природних матеріалів в нестандартних розмірах, забезпечуємо алюмінієвою системою для навісного фасаду.

Можливості та переваги навісних фасадів

Вентильований фасад допомагає створювати як нові конструкції, так і проводити реконструкцію старих будинків. При цьому у внутрішніх приміщеннях отримуємо комфортний рівень вологості, а стіни більше не схильні до деструктивного впливу природних примх.Безмежна палітра кольорів матеріалу, а також можливість набувати будь-яких архітектурних форм забезпечать вашому проекту досконале виконання.

Властивості фасадних систем:

 • широкі архітектурні можливості;
 • незначна вага, сильно не навантажує несучу конструкцію;
 • забезпечення будівлі достатньою вентиляцією;
 • можливість застосування як в нових будинках, так і в старих конструкціях;
 • великий період експлуатації за рахунок високої міцності;
 • довговічність властивостей – фасадні панелі зберігають насиченість відтінків, свою форму, не піддаються корозії.

Завдяки ідеальному балансу “ціна-якість”, а також іншим перевагам матеріалу, фасадні системи застосовуються в будівництві скрізь. Їх популярність пояснюється можливістю швидко перетворювати будівлі і втілювати будь-які рішення архітекторів і дизайнерів.

Співпраця з Алютал

Алютал – імпортер №1 алюмінієвих фасадних систем в Україні. Ми дотримуємося принципу орієнтації на клієнта і максимального задоволення його вимог. Вважаємо, що довіра та лояльність замовників, монтажних організацій та архітекторів – основний критерій успішності компанії на ринку. Тому ми дотримуємося таких правил:

 • імпортуємо матеріали виключно європейської якості від перевірених часом світових брендів;
 • встановлюємо розумні ціни на вентильовані підсистеми, що відповідають сучасним вимогам;
 • оперативно надаємо пропозиції та індивідуальні рішення;
 • комплексний підхід до забезпечення: вибір і поставка матеріалів, кваліфікований підбір системи кріплення фасадів ProfessionAL, порізка, фрезерування і виготовлення касет;
 • максимальне врахування побажань клієнта.

Всі матеріали, що ми поставляємо, відповідають державним стандартам якості та безпечні для застосування.Завдяки комплексному підходу у вирішенні завдань з постачання матеріалів для НВФ, а також клієнтоорієнтованої збутової політиці, Інжинірингова Компанія Алютал стає все більш популярною в своїй сфері діяльності.

Постійне прагнення до інновацій, розвитку – основні характеристики компанії і обраної стратегії. Наші цілі: стати лідером в своєму секторі ринку; встановлювати та підтримувати довгострокові партнерські відносини з клієнтами; стати національною компанією, що розвиває українську економіку.

Облицювання будівель за допомогою технологій, представлених ІК Алютал, – це система, яка дозволяє з мінімальними витратами забезпечити тепловий захист та естетичний сучасний зовнішній вигляд фасаду будівлі або будинку.

Проектування і виготовлення касет для систем навісних вентильованих фасадів виконують грамотні, відповідальні та досвідчені фахівці високої кваліфікації ІК Алютал.
Не шукайте надійного партнера для Вашого бізнесу! Ви його вже знайшли! Інжинірингова компанія Алютал – ваш партнер з бездоганною репутацією!

Фасадні панелі, що поставляє компанія Алютал

З 2013 року Алютал – єдиний офіційний представник виробника алюмінієвих композитних панелей Mitsubishi Polyester Film (Японія) та офіційний дистриб’ютор турецького заводу ASAS Aluminium A.S. (Туреччина) в Україні.В продуктовий портфель компанії входить преміум продукт – алюмінієві композитні панелі Alpolic (Алполік), а також особливо популярні і затребувані в Україні турецькі фасадні панелі Naturalbond (Натуралбонд), Alfabond (Альфабонд) і Signbond (Саінбонд).

З 2019 року асортимент Алютал поповнився алюмінієвими системами профілів для скління фасадів, виготовлення вікон та дверей RESCARA (Рескара), виробництва заводу Асаш – ASAS Aluminium A.S. (Туреччина). Плануються поставки систем сонцезахисту і перильних огорож.

Алютал поставляє інновації. На виставці InterBuildExpo в 2019 році була представлена ​​інноваційна алюмінієва система Ombrae (Омбре), що дозволяє створювати будь-які зображення на фасаді та в інтер’єрі, що вже оцінено архітекторами Канади та Америки. Омбре також служить ефективною системою сонцезахисту, що особливо затребуване в південних регіонах України.

Для забезпечення якісного сервісу, інженери Алютал розробили систему кріплення для навісних вентильованих фасадів ProfessionAL. Система відповідає всім державним стандартам і вимогам по монтажу НВФ, що підтверджено сертифікатом відповідності та протоколами випробувань.

Переваги композитних панелей та фасадних систем, що поставляє Алютал

 1. Виключно європейські матеріали, що відповідають світовим стандартам
 2. Сучасні, затребувані та сертифіковані в Україні, що підтверджується кількістю реалізованих об’єктів
 3. Багатоваріантність фасадних рішень: можливість поставки листів в нестандартних розмірах і кольорах, матеріали набувають будь-яких архітектурних форм
 4. Прозорі схеми роботи – ціни на фасадний матеріал і системи знаходяться у відкритому доступі

Якщо Ви вирішили придбати імпортні фасадні панелі, просто зателефонуйте! Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Читати більше