Alutal

Отримайте безкоштовну консультацію
Що кажуть наші клієнти
Нове в блозі Алютал
Профібонд

Профібонд

Алюмінієві композитні панелі PROFIBOND для навісних вентильованих фасадів виготовлялись в Китаї та Туреччині на замовлення і за технічним вимогам Інжинірингової Компанії «Алютал».

RESCARA – профільні системи

RESCARA – профільні системи

RESCARA – бренд ASAS Aluminium A.S. – одного з найбільшого заводу Європи з виробництва алюмінієвих профільних систем для виготовлення світлопрозорих фасадів, вікон та дверей з…


Вентильовані фасади – наша професія!

Фасадні системи – найважливіша тенденція сучасного будівництва. Вони надають будівлі ефектний зовнішній вигляд, сприяють його утепленню та достатній вентиляції.

Інжинірингова компанія “Алютал”, спираючись на власні інженерні розробки і світовий досвід колег, забезпечить вашій будівлі композитні вентильовані фасади, які відповідають європейським стандартам якості.

У нас ви можете купити фасадні системи різних типів: композитні панелі, фасадні касети для МАФів, промислових, торгових, адміністративних об’єктів.

Можливості та переваги навісних фасадних систем

Вентильований фасад допомагає перетворити як новобудови, так і старі будинки. При цьому у внутрішніх приміщеннях забезпечується комфортний рівень вологості, а стіни будівлі не піддаються деструктивному впливу природних примх.

Безмежна колірна гамма матеріалу і можливість повторювати будь-які архітектурні вигини забезпечать вашому проекту досконале виконання.

Переваги фасадних систем:

 • широкі архітектурні можливості;
 • має незначну вагу, сильно не навантажує несучу конструкцію;
 • забезпечення достатньої вентиляції будівлі;
 • можливість застосування як з новими будинками, так і зі старими конструкціями;
 • великий період експлуатації за рахунок високих характеристик міцності;
 • довговічність властивостей – фасадні панелі зберігають насиченість відтінків, свою форму і не піддаються корозії.

Завдяки ідеальному балансу ціни та якості, а також іншим перевагам матеріалу, фасадні системи застосовуються в будівництві повсюдно. Широку затребуваність фасадних систем пояснює також швидке перетворення будівель і можливість втілити будь-які рішення архітекторів і дизайнерів.

Переваги співпраці з “Алютал”

Компанія “Алютал” зберігає міцні позиції в своїй сфері діяльності в Україні вже друге десятиліття. Клієнтоорієнтована політика нашого підприємства включає в себе оптимальні рішення для довгострокового співробітництва:

 • високоякісні матеріали від перевірених світових брендів;
 • розумна ціна на вентильовані фасадні системи;
 • оперативне надання індивідуальних рішень;
 • комплексні монтажні послуги за власною запатентованою системі кріплення фасадів “ProfessionAL”;
 • максимальне врахування побажань клієнта.

Всі, що продаються і встановлюються нашими фахівцями, матеріали відповідають державним стандартам якості, заявленим характеристикам і безпечні для застосування.

Не шукайте надійного партнера для бізнесу! Ви його вже знайшли! Інжинірингова компанія “Алютал” – ваш партнер з бездоганною репутацією!

Читати більше