ТЕЛ: (044) 364-19-67 (050) 353-78-98 (050) 303-81-15
Головна - Матеріали - Швидкозвідні споруди
Швидкозвідні споруди

Швидкозвідні споруди

Під терміном ШЗС (швидкозвідні споруди) розуміють технологію будівництва будинків з металевих конструкцій, що зводяться без застосування зварювання і «мокрих» процесів. ШЗС - це будівля, в основі якої лежить каркас і система огороджувальних конструкцій (стінових та покрівельних). Усі комплектуючі такої будівлі (крім фундаменту) виготовляються на заводах і доставляються до місця зведення об'єкта в готовому вигляді. На самому будмайданчику проводиться тільки монтаж, підключення комунікацій та оздоблювальні роботи (для докладної інформації відвідайте сайт металоконструкцій MAMMUT).

 

 

 

Переваги БМЗ у порівнянні з технологіями монолітного будівництва:

  • Всесезонність робіт. При будівництві за технологією швидкозвідних будівель « мокрі» процеси обмежуються тільки фундаментними роботами , монтаж самої будівлі можна проводити за будь-яких погодних умов.
  • Простота будівельно-монтажних робіт. Згідно з проведеними розрахунками, ШЗС обходяться інвесторові на 30-40 % дешевше , ніж об'єкт, побудований з використанням традиційних технологій. Такі показники досягаються за рахунок меншої металоємності , економії робочої сили і будівельної техніки.  Водночас,  через малу вагу конструкції, навантаження на фундаменти  істотно меньше, в порівнянні із з/б або цегляними будівлями. Це дозволяє скоротити витрату матеріалів, обладнання та часу на влаштування  фундаментів.
  • Швидкість монтажу. Терміни монтажу швидкозвідних  будівель в 2-3 рази менше в порівнянні з будівництвом будівель за традиційною технологією.
  • ШЗС представляють собою модульні будівлі, які мають повну заводську готовність. Таким чином , мінімізується людський фактор при будівництві.
  • Швидкозвідну будівлю, при необхідності, можна розібрати і перенести в інше місце , що важливо при реалізації проектів з підвищеними ризиками .
  • Інженерні характеристики ШЗС гарантують їх надійність при будівництві в зонах з підвищеною сейсмоактивністю (Крим, Карпати).

 

Основні параметри будівлі:

До основних параметрів будівлі належать: Ширина будівлі, Довжина будівлі, Висота будівлі, Ухил покрівлі, Крайній крок колон, Крок колон і Розрахункові навантаження.

План

Ширина будівлі:
Ширина будівлі визначається як відстань між крайніми гранями торцевих колон, не враховуючи навіси та звіси покрівлі.
Довжина будівлі:
Довжина будівлі визначається як відстань між крайніми гранями торцевих колон.
Висота будівлі:
Висота будівлі - це висота карниза, обумовлена ​​як відстань від нижньої позначки бази колони до крайньої верхньої точки прогону карниза.
Ухил покрівлі:
Це кут, який утворює покрівля стосовно горизонталі .
Крайній крок колон:
Відстань від крайньої межі торцевої колони до центру основної ближньої колони .
Крок колон:
Відстань між центрами суміжних основних колон.
Розрахункові навантаження:
При розрахунку швидкомонтованих будівель, як правило, використовуються наступні мінімальні навантаження:
Експлуатаційні покрівельні навантаження: 0,57 кН/м2
Швидкість вітру: 130 км/год
Снігові навантаження , сейсмічні навантаження , вітрові навантаження приймаються на підставі географічного розташування , навантаження від навісного обладнання (вентиляція , протипожежні системи тощо) , навантаження від кранів та інші на підставі даних замовника.

Розріз